Wpis z mikrobloga

Podejrzewam, że post ma na celu ośmieszeniu osób LGBT


@noprowo: nie wiem jak OP, ale ja mam to samo pytanie i bez intencji ośmieszania osób LGBT. Jednak po prostu chciałbym wiedzieć, czy jest obiektywna przesłanka, aby to właśnie osobom LGBT zapewniać specjalne warunki względem innych osób wykluczonych społecznie.

Kolega miał geja w klasie w technikum górniczym. 30 facetów, maczoseksualizm, małe miasto, takie tam. Też gościowi psycha siadła, wziął i spakował się
@dran2: a w czym gej wyrzucony z domu przez starych za bycie gejem, jest inny, od osoby wyrzuconej przez starych z domu, z każdego innego powodu?
Wyrzucenie z domu, to wyrzucenie z domu, powinniśmy każdą taką osobę traktować na równi, bez względu na powód sytuacji, w której się znalazł.

przyczynami

@zapomnialemhaslo: i w czym osoba wyrzucona za bycie lesbijką, różni się od osoby wyrzuconej za odejście ze zboru ŚJ czy
@noprowo: zrób jeszcze jakiegoś fikołka. Heteroseksualizm może rzeczywiście nie jest powodem, za który rodzice wyrzucają dzieci z domu, ale są dziesiątki innych powodów, poza homoseksualizmem, przez które młodzi ludzie lądują na ulicy.

Ja się z niczego nie śmieję. Ale pamiętam ze starszych czasów przypadki wyrzucania osób z mojego otoczenia z domu, zazwyczaj jednak nie był to homoseksualizm. Dlatego pytam, w czym te osoby były gorsze, że nie należy im się pomoc.
od osoby wyrzuconej przez starych z domu, z każdego innego powodu?


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: znam przypadek jak wyrzucili z domu 30 kilku letniego alkoholika. Nie chciał się leczyć. Z każdej pracy wywalali go po pierwszym miesiącu. Z domu wynosił dosłownie wszystko. Czarne goryczy przelał wyniesiony wąż ogrodowy - ojciec kupił gdzieś na promocji w markecie - który sprzedał na wóde. Stary w końcu się wk.rwił i go wywalił.
Porównaj to teraz do wywalenia
to dlaczego powstają mieszkania dla osób lgbt wyrzuconych z domu, a nie dla osób wyrzuconych z domu po prostu?


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: jestem pewien, ze mieszkania socjalne powstaja dla obu tych grup

I jak te przyczyny wpływają na sytuację takiego czlowieka. Jak Cię wywala z chaty za odejście że zboru, to na ulicy jest jakoś inaczej? Xd


nie wiem, nigdy nie bylem wyrzucony z domu za odejscie ze zboru. madre glowy zajmujace sie
a w czym gej wyrzucony z domu przez starych za bycie gejem, jest inny, od osoby wyrzuconej przez starych z domu, z każdego innego powodu?


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Nie wiem, w wielu wypadkach pewnie niczym. Nie mam pojęcia czy, i jak prężnie działają fundacje i grupy wsparcia byłych ŚJ ale jak widać ich odpowiedniki wpierające LGBT są dosyć skuteczne.