Wpis z mikrobloga

nie wiem, co dziwnego w zbiciu piony z mudżinem. XD Też bym go propsował, że ma powodzenie. Jesteśmy facetami i konkurujemy w tym, kto więcej zaliczy, co w tym złego? XD To nasza natura. Piłkarze czy bokserzy też walczą ze sobą, ale okazują sobie wzajemnie szacunek. To tak, jakby jakiś piłkarz nie przybił piony z Messim czy Ronaldo, bo strzelili więcej bramek od niego XD Zdrowa, sportowa rywalizacja to podstawa.
@PodniebnyMurzyn: Rozumiem, że byłeś w Iraku na dwóch zmianach? Bo inaczej nie masz prawa mówić, że tam jest niebezpiecznie!

- widziałem jak murzyni reagują kiedy jakiś Biały idzie za rękę po ulicy z 'ich' dziewczyną
- byłem kilka razy we Francji i widziałem jacy to są ludzie
- słyszałem jak wygląda życia w murzyńsko-arabskich gettach od ludzi żyjących w tym kraju po 20-lat.
- wiem jak bardzo agresywne i skryminalizowane jest
@amantadeusz:

- byłem kilka razy we Francji i widziałem jacy to są ludzie

- słyszałem jak wygląda życia w murzyńsko-arabskich gettach od ludzi żyjących w tym kraju po 20-lat.

- wiem jak bardzo agresywne i skryminalizowane jest to środowisko


z tym wszystkim się nawet zgodzę, szkoda, że opinię o polskich sebkach oparłeś na jednym głupim filmiku z wykopu xD
@s-k-fantasyfactory: co za #!$%@? XD ja jestem biały a pierwszego dnia miałem 40 polubień i 20 par - potem Tinder mi zaczął ciąć zasięgi, bo z każdym dniem było coraz mniej polubień i par, bo nie chciałem płacić za ten pakiet premium, a tutaj pewnie Mokebe kupił sobie pakiet gold to i pary mu wynajduje.