Wpis z mikrobloga

Dzisiaj był naprawdę ciepły dzień, więc postanowiłem wrócić z pracy pieszo. Mijałem budkę z lodami i postanowiłem się zatrzymać. Przede mną było kilka osób, więc ustawiłem się w kolejce i czekałem. Bezpośrednio przede mną stała para w wieku około 25 lat. Dziewczyna miała ładną buzię (nie miała maseczki), ale ubrana w stylu popularnym ostatnio wśród młodych kobiet, czyli ciuchy za duże o kilka rozmiarów i buty typu dad shoes. Jej chłopak miał przeciętną mordę (też nie miał maseczki) i ubrany był normalnie, więc ogólnie nie wzbudzili mojego zainteresowania.

Chwilę później ustawiła się za mną kolejna para, również w wieku około 25 lat. Rzuciłem okiem i nie wiem dlaczego, ale dziewczyna wydała się znacznie atrakcyjniejsza od chłopaka. Szczupła, ubrana w bordową bluzkę z delikatnym dekoltem (miała ładny wisiorek ze srebra lub białego złota), luźną spódnicę do kolan w kwiaty i szare baleriny. Na twarzy miała jasnoniebieską jednorazową maseczkę i prostokątne okulary w grubej czarnej oprawce. On ubrany w obcisły granatowy t-shirt z bezsensownymi żółtymi napisami typu "Palm Beach Florida USA", zwykłe granatowe jeansy i czarne adidasy, które wyglądały jak trampki do halówki. Miał czarną materiałową maseczkę i oczy, które blackpillowcy nazywają "prey eyes". Sylwetkę miał chyba nawet gorszą od mojej, czyli nie był bardzo ulany, ale miał wielki brzuch, jakby był w czwartym miesiącu ciąży (skinny fat).

Gdy kupiłem lody, odszedłem kilka kroków, bo chciałem zobaczyć, jak wyglądają bez maseczek. Zaczekałam, aż kupią lody i zaczną je jeść. Dziewczyna ładna, około 5-6/10. On podobny do mnie, czyli około 4/10.

Gdy ona częstowała go swoją porcją (wg. mnie lizanie cudzych lodów jest obrzydliwe), ja stałem z telefonem w ręku z włączonym dyktafonem i udając, że z kimś rozmawiam, głośno zastanawiałem się, jak to możliwe, że taki gość wyrwał taką ładną dziewczynę. Raczej nie na tinderze, bo miałem tam konto kilka lat temu i przez dwa tygodnie miałem tylko dwie pary. Więc może na studiach? A może zagadał do niej na ulicy, jak uczą tego youtube'owi trenerzy podrywu? Nie dowiem się już. A mogłem podejść i zapytać...

Gdy dotarłem do mieszkania i na google images zacząłem szukać odpowiedniego zdjęcia do wpisu, to ze smutku prawie zacząłem płakać. Typ 4/10 idzie z dziewczyną na lody, a ja mogę co najwyżej sobie popatrzeć i opisać to potem na mirko.

#przegryw #feels #tfwnogf #foreveralone
#zwiazki #modameska #modadamska
wyjzprz2 - Dzisiaj był naprawdę ciepły dzień, więc postanowiłem wrócić z pracy pieszo...

źródło: comment_1620679270au017aVq7x5VpauAPNKfW9.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjzprz2: bez obrazy ale rozbawił mnie ten wpis xd a jeśli chodzi o sam temat to sporo widzę i znam przeciętnych gości z kiepskimi zarobkami którzy mają naprawdę fajne partnerki. Zresztą ja sam się zapuściłem widoczna nadwaga i czerwona morda xd ale podchodze na luzie do wszystkiego bez ciśnienia i same piszą. I powiem ci, że czytanie wykopu potrafi zryć banie bo wiadomo, że wygląd jest ważny ale jak jesteś
  • Odpowiedz
z włączonym dyktafonem i udając, że z kimś rozmawiam, głośno zastanawiałem się, jak to możliwe, że taki gość wyrwał taką ładną dziewczynę


@wyjzprz2: Co? Nagrywałeś tą parę jak ze sobą rozmawiali? Dziwne zachowanie.
A tak BTW, pamiętam Twoje dawne wpisy sprzed 3-4 lat, bo pomimo że zarejestrowałem się nie dawno (zresztą nie jestem zbyt aktywny tu), to tematyką samorozwoju i wychodzeniem z tzw. przegrywu zainteresowałem się już dosyć dawno. Też w wielu kwestiach odnoszę porażki, tak jak Ty, w moim przypadku jest to straszne rozleniwienie, choćby wstawanie o bardzo późnej porze, gdy rano nie muszę nic załatwiać i raczej taka ogólna stagnacja i pesymizm (spowodowany najprawdopodobniej pandemią i związanymi z tym ograniczeniami). Ale wiesz co? Zauważyłem jedną rzecz, że jeśli chce się wyjść z przegrywu, to najważniejsze nie jest jakoś szczegółowe zadbanie o wygląd, robienie pierdyliarda kursów, by zarabiać 10k na rękę, nawet nie nofap, choć ten ostatni akurat dodaje nam energii, którą należy w prawidłowy sposób wykorzystać, ale - co ciekawe, zmiana nastawienia do ludzi. Ogólnie znowu zaczynam myśleć pozytywnie o ludziach, tak jak wiele lat temu i zauważyłem, że bardzo dobrze się z tym czuję, gdy widzę jakąś parę jak np. ze sobą rozmawiają, to owszem, jest trochę #tfwngf, ale jakoś tak lubię, kiedy ludzie są szczęśliwi, ufni, pozytywni. Staram się odrzucić frustrację i też zrobiłem się bardziej spontaniczny, zacząłem czuć się integralną częścią społeczeństwa a nie tylko samym obserwatorem z boku.

Gdy dotarłem do mieszkania i na google images zacząłem szukać odpowiedniego zdjęcia do wpisu, to ze smutku
  • Odpowiedz
Co? Nagrywałeś tą parę jak ze sobą rozmawiali?


@obserwatoriusz: Stali kilka metrów ode mnie, więc za daleko, żeby ich nagrywać. Nagrywałem swoje spostrzeżenia i przemyślenia.

Dlaczego ze smutku? Ktoś podobny do Ciebie, jest szczęśliwy, więc czemu tak smutałeś? Raczej to powinna być motywacja do działania dla Ciebie.


@obserwatoriusz: Takie scenki pokazują, że przyczyną mojej samotności nie jest mój wygląd, lecz moje s----------e. To daje mi bardzo małe szanse
  • Odpowiedz
jeśli chodzi o sam temat to sporo widzę i znam przeciętnych gości z kiepskimi zarobkami którzy mają naprawdę fajne partnerki.


@gris123: Myślę, że będąc młodym jest łatwiej niż wieku 30+

I powiem ci, że czytanie wykopu potrafi zryć banie


Właśnie do tego miał nawiązywać ten wpis. Według blackpillowców dla kobiet najważniejszy jest wygląd, ale widziałem zbyt wiele par, w których koleś był średni lub nawet brzydki, a dziewczyna naprawdę ładna
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: czy ja wiem. Widzę po sobie, że to kwestia nastawienia głównie. Teraz podchodzę do wszystkiego na luzie i różowe same piszą i okazują zainteresowanie, a jak się spinałem czy miałem doła i zaniżoną samoocenę to ciężko było zagadać. A ty się nie przejmuj, skuo się na sobie i będzie git Miras
  • Odpowiedz