Wpis z mikrobloga

Wróciłem właśnie z godzinki wieczornych kręgów z uczniem. Pojętny chłop. W zasadzie gdyby mnie tam nie było to też dałby sobie radę. Był dobry, boczny wiatr, super do treningu. Polatalismy, zrobiliśmy papiery i do domu. I gdy jechałem przez pustawe miasto dotarło do mnie, że mi za to płacą. Śmiesznie przyjemnie wrażenie. #lotnictwo #odzeradoatpla
popovonkox - Wróciłem właśnie z godzinki wieczornych kręgów z uczniem. Pojętny chłop....

źródło: comment_1620674853shlrWVkljfVEgNJfJ1cICW.jpg

Pobierz
  • 37
@popo_von_kox 100k wydane zeby zadabiac 100zl brutto? To jakis przykry zart.

Jakby nie patrzec to jestes elita, takich ludzi jak ty jest w polsce ilu? Kilkudziesieciu? Tragikomedia, ja za swoja dorywcza prace dostaje 80 zl brutto, i co prawda tez jestem instruktorem, ale nie latam xxx metrow nad ziemia...
@popo_von_kox: co kilka lat mówię sobie, że odłożę hajs na jakiś kurs, albo chociaż kilka lotów z instruktorem, teraz też słyszałem że w pandemii taniej wychodzi, a tu typ z Cinkciarza rozbił się w ZG i jestem zesrany na kolejne 3 lata
@zloty_wkret: Niczym. Czasem wywożę skoczków takim trochę większym samolotem, ale to sprawa hobbystyczna, nieodpłatna.
@PotrzebujePsychiatry: Klub ogarnia loty. Z tego co wiem to sprawnie działają teraz. Najlepiej sobie kupić voucher bezpośrednio w klubie http://aeroklub.bialystok.pl/lot-zapoznawczy/
@bartek555: To się nazywa kryzys wieku średniego ;) Warto dodać też, że te 100 brutto jest za godzinę lotu, a trzeba jeszcze się do niego przygotować, omówić, a i na koniec warto jeszcze temu biednemu