Wpis z mikrobloga

Wróciłem właśnie z godzinki wieczornych kręgów z uczniem. Pojętny chłop. W zasadzie gdyby mnie tam nie było to też dałby sobie radę. Był dobry, boczny wiatr, super do treningu. Polatalismy, zrobiliśmy papiery i do domu. I gdy jechałem przez pustawe miasto dotarło do mnie, że mi za to płacą. Śmiesznie przyjemnie wrażenie. #lotnictwo #odzeradoatpla
Pobierz popovonkox - Wróciłem właśnie z godzinki wieczornych kręgów z uczniem. Pojętny chłop....
źródło: comment_1620674853shlrWVkljfVEgNJfJ1cICW.jpg
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@popo_von_kox: można wyko piwo, czy wyko kawę zorganizować. W przeszłości składałem papiery do Dęblina, ale pod koniec rekrutacji zrezygnowałem... po części przez chorobę ojca i wylądowałem na uniwersytecie w Białymstoku, ale temat latania mega mnie interesuje. Nawet jak mi obecny projekt wypali (żwirownia) to może się zdecyduję.
@100piwdlapiotsza: Można spróbować, chociaż z czasem to różnie u mnie bywa. Natomiast co do ostatniej części Twojej wypowiedzi, to obecnie widać taki właśnie trend. Raczej szkolą się osoby, które mają już ugruntowaną pozycję zawodową i mają ochotę na nowe hobby. Ze trzy lata temu kluby były pełne wannabe pilotów liniowych :)
@WolfSky: Jak dobry miesiąc to i z 8k brutto będzie. Natomiast limity czasu są dosyć sztywne - nie więcej
@ChickenDriver: branża lotnicza jest jak nastolatka z borderline. Raz jesteś bogiem i zarabiasz miliony, raz bezrobotnym śmieciem, więc robienie sobie z tego podstawowego źródła utrzymania to trudny temat. Natomiast dodam, że ja pierwszą lekcję latania samolotem miałem mając lekko ponad 33 lata i niespełna rocznego kaszojada w domu, więc wszystko da się zrobić.