Wpis z mikrobloga

Chciałem odejść i żyć sobie w ascezie, dwa dni pościłem bez alkoholu i jedząc mniej, dostrajałem się do Tao. Pogrążyłem się w przemyśleniach szukając odpowiedzi. Wczoraj sama przyszła, dostałem powiadomienie z IG, kiedy oglądałem sobie "Czerwonego smoka" szukając inspiracji w mojej ulubionej postaci, doktorze Hannibalu, tak jak on, lubię czytać ludzi. Tak jak pisałem, mój pociąg nadjechał wraz ze wschodem słońca.

"The broken are more evolved! Rejoice!"

#przegryw #wykopek #oswiadczenie #afera
  • 104
Tak, tak, sa parafgrafy na peklowanie, dożywocie lub 50zł grzywny


@WykopekBordo: A ty dalej brniesz w to peklowanie i próbujesz robić z ludzi idiotów:D
Wypieraj to, że zmieniałeś okulary do nagrań, że specjalnie nie myłeś kudłów, zachowywałeś się inaczej i robiłeś melinę z mieszkania - pomijaj już twoje kłamstwa o rodzinie i pewnie o leczeniu też:D Peklowała to cie własna matka przygłupie.

Robiłeś ludzi w $uja na hajs i mam nadzieję,
Paragrafy na brak higieny xD


@WykopekBordo:
XD Zachęcam wszystkich którzy cokolwiek mu zapłacili i czują się oszukani do rozeznania się w temacie.

Wprowadzenie w błąd jako znamię czynności wykonawczej oszustwa #!$%@? się doprowadzeniem do rozbieżności między obiektywną rzeczywistością a wyobrażeniem o niej lub jej odbiorem w świadomości podmiotu (pokrzywdzonego)(...)

Sposób wprowadzenia w błąd drugiej strony może być różnorodny poprzez różnorodność form komunikowania się, w następstwie czego zamierzony cel sprawcy może być