Wpis z mikrobloga

Chciałem odejść i żyć sobie w ascezie, dwa dni pościłem bez alkoholu i jedząc mniej, dostrajałem się do Tao. Pogrążyłem się w przemyśleniach szukając odpowiedzi. Wczoraj sama przyszła, dostałem powiadomienie z IG, kiedy oglądałem sobie "Czerwonego smoka" szukając inspiracji w mojej ulubionej postaci, doktorze Hannibalu, tak jak on, lubię czytać ludzi. Tak jak pisałem, mój pociąg nadjechał wraz ze wschodem słońca.

"The broken are more evolved! Rejoice!"

#przegryw #wykopek #oswiadczenie #afera
  • 104
Jesteś moim mistrzem do takiego stanu wyje..nia dążę co nie jest takie proste bo wiem, że w twoim przypadku to psychotropy tak działają ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@MedrzecInternetu: Nie, to przez depresje stałem sie nieumarłym, ja już dawno nie żyje, ale oni powiedzą, że żaden #przegryw ze mnie
@WykopekBordo: Ja bym na twoim miejscu uwazal - przegrywy sie wkurzyly, moga byc msciwe , wystarczy ze w 10 zloza sie na adwokata i ty bedziesz musial tez placic - problem w tym ze jestes samemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zlamales im ich male serduszka - a nic sie tak nie msci jak odrzucona kobieta albo przegryw ktoremu wydaje sie ze ktos go skrzywdzil...
Myślę, że to chodzi o to, że mogli się z tobą identyfikować a nawet poczuć się lepiej coś jak oglądanie Kiepskich a tu taki cios ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wybrańcem okazał się być normik, którego dopadła depresja i to taka prawdziwa. Ból ega rozpala ich do czerwoności.
Co prawda biedoland ma w nosie swoje bydło ale może twój przypadek rozpęta jakąś dyskusję na temat zdrowia psychicznego Polaków i