Wpis z mikrobloga

Chciałem odejść i żyć sobie w ascezie, dwa dni pościłem bez alkoholu i jedząc mniej, dostrajałem się do Tao. Pogrążyłem się w przemyśleniach szukając odpowiedzi. Wczoraj sama przyszła, dostałem powiadomienie z IG, kiedy oglądałem sobie "Czerwonego smoka" szukając inspiracji w mojej ulubionej postaci, doktorze Hannibalu, tak jak on, lubię czytać ludzi. Tak jak pisałem, mój pociąg nadjechał wraz ze wschodem słońca.

"The broken are more evolved! Rejoice!"

#przegryw #wykopek #oswiadczenie #afera
  • 104
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Każdy jest innym człowiekiem i ma inny charakter, ja np jestem zawziętym #!$%@?. I chodź bym miał wydać 1000zł na podróż to odbiorę osobiście swoje 3zł które ode mnie wyłudził. Nie podaruje
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: chłopie, jaki chadlite xD Akurat wyglądu typowego przegrywa nie zmienisz, choćbyś chciał. Ta część "kreacji" akurat zostanie z tobą do końca życia i mam wrażenie, że ten cały szwindel to zwyczajna proba leczenia kompleksów na tym punkcie
  • Odpowiedz
@WykopekBordo dawaj rób to podchodzenie do dziewczyn, wiadomo, #!$%@? i każdy to powie i powinieneś się do tego przyznać, ale zgadzam się z tyym co napisał Koroluk, że możesz jesscze odegrać jakaś pozytywną rolę w tej całej maskaradzie.
  • Odpowiedz
@marcin-bialas111111111111111 Ja na szczęście z zasady nie przelewam kasy "internetowym influencerom" więc ode mnie dostał okrągłe Ziobro złotych ale za to że napchał sobie kieszenie pieniędzmi osób z problemami lub też naciągając dziewczyny z Wykopu(wzruszone jego problemami) to powinien w jakiś sposób odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
Każdy jest innym człowiekiem i ma inny charakter, ja np jestem zawziętym #!$%@?. I chodź bym miał wydać 1000zł na podróż to odbiorę osobiście swoje 3zł które ode mnie wyłudził. Nie podaruje


@marcin-bialas111111111111111: Spokojnie, może zwrócę z nawiązką, oczywiście po otrzymaniu stosownych potwierdzeń przelewu ()
  • Odpowiedz