Wpis z mikrobloga

Chciałem odejść i żyć sobie w ascezie, dwa dni pościłem bez alkoholu i jedząc mniej, dostrajałem się do Tao. Pogrążyłem się w przemyśleniach szukając odpowiedzi. Wczoraj sama przyszła, dostałem powiadomienie z IG, kiedy oglądałem sobie "Czerwonego smoka" szukając inspiracji w mojej ulubionej postaci, doktorze Hannibalu, tak jak on, lubię czytać ludzi. Tak jak pisałem, mój pociąg nadjechał wraz ze wschodem słońca.

"The broken are more evolved! Rejoice!"

#przegryw #wykopek #oswiadczenie #afera
  • 104
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: chciałem Ci tylko napisać, że Cię kocham heteroseksualną, męską miłością, a filmik

https://streamable.com/2hl0ul

Jest moim ulubionym w całym internecie xd

@fatsumitsu: zesrają się a nie złożą. Ludzie którzy nie potrafią zadzwonić do lekarza, a a gdy ktoś puka do drzwi to udają, że ich nie ma. Jak ktoś jest na klatce schodowej to czekają z wyjściem z mieszkania, a jak kasjerka pyta o grosika pocą się ze
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Niech mnie pozwą, może kiedyś sam im oddam z własnej woli, nawet, jak przegrają, bo przyczynili się do mojego sukcesu, ale na razie nie chce mi się już udzielać w mediach społecznościowych
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: To nie jest tak że może odda kiedyś komuś, odda wszystkim i to szybciej niż mu się wydaję. Zgubiło go myślenie że tutaj wszyscy to przegrywy i nikt nic nie zrobi bo będzie się bał otóż nie tym razem. Generalnie jak chłop śmiesznie myśli, wydaje mu się że jak powie że ma się depresje to można sobie kraść, wyłudzać i będzie cacy. Na szczęście tak świat nie działa
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: Mimo że czasem pisałeś jakieś głupoty, to wydawałeś się zbyt ogarnięty jak na typowego sfrustrowanego przegrywa z wykopu i te streamy były podejrzane. A oni myśleli, że jesteś takim spierdoksem jak oni, i jeszcze to wpłacanie pieniędzy xD Szanuję i powodzenia w leczeniu.
  • Odpowiedz
@marcin-bialas111111111111111: Ale nikt niczego nie wyłudził, to wy sami wpłacaliście hajs i z tego co pamiętam to w celach na streamie nie było napisane "na smutek z powodu nieruchania" tylko inne powody, na które zbierać mógłby i normik i przegryw i coś pomiędzy.

Poza tym, świat tak wygląda, że nawet z brzydką mordą możesz ruchać. Jakbyś się dowiedział nagle, że jan paweł II peklował małe dzieci też byś był zdziwiony
  • Odpowiedz