Wpis z mikrobloga

ile będzie stworzonych.


@Ekspert_od_niczego: Czyli idziemy do nieskończoności ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś czytałem, ze płci - tożsamości płciowych jest tyle ile ludzie na świecie. Obłęd się robi powoli i parodia pierwotnych założeń i badań na wpływem kultury na płeć i postrzeganie jej.

A w ogóle to zgadzam się z opinia ze screena:
Riczard - > ile będzie stworzonych.

@Ekspertodniczego: Czyli idziemy do nieskończo...

źródło: comment_1620641544aWj9pyiAEnl6QAgFKuF4eb.jpg

Pobierz
@Ekspert_od_niczego: Bo to niepotrzebnie komplikuje proste sprawy. Możesz być facetem który jest „kobiecy”, możesz być facetem który jest „męski” , możesz być facetem który miesza te stereotypy. Podobie z kobietami czy osobami trans. Tyle opcji i właściwie kuniec :) Znaczy wierze w wolności i niech ludzie robią co chcą, jednocześnie jednak oceniam to działanie za dzwine, jałowe i problematyczne dla prawa i kontaktów między ludzkich gdy dochodzą neozaimki.
@Honoluloo Powiem Ci, że też tak myślałem, ale teraz na Reddicie np. uznali, że pansekzualizm jest transfobiczny, bo uznaje, że osoba trans nie jest np. prawdziwa kobietą xD Ostatnio nawet wyłapałem bana na subie lgbt za ten wątek. Ktoś wstawił post, że lesbijki lubią penisy, na co ja odpisałem, że to chyba pansekzualizm. W odpowiedzi do mnie ktoś napisał, że nie bo kobiety też mają penisy, na co odpisałem, że trans kobiety