Wpis z mikrobloga

@Ice_Glaze: ja bym się w miarę cieszył na miejscu kibiców azsu, ale tutaj jest juz po koncu sezonu i wielu ciekawych i sensownych szkoleniowcow jest już podpisanych. Od paru lat jest dziwna tendencja na stawianie na zagranicznych trenerów, nie wiem czy będą w stanie kogoś mocnego wyciągnąć
@vasos:
To podobno skład AZS na następny sezon. Oczywiście skład na podstawie plotek.
Rozegranie: Jan Firlej, Karol Jankiewicz
Atak: Karol Butryn, Jan Król
Przyjęcie: Meisam Salehi (IRN), Torey Defalco (USA), Robert Andringa (NED), Jakub Czerwiński
Środek bloku: Taylor Averill (USA), Mateusz Poręba, Szymon Jakubiszak, Sebastian Warda
Libero: Jędrzej Gruszczyński, Jakub Ciunajtis

Też bym wolał polskiego trenera ale co zrobisz.
@vasos: Bo na naszym podwórku pusto albo asy typu Gogol. Z polskich trenerów to chyba na dzień dzisiejszy Kowala i Winiara bym nie skreślał. Reszta cienizna. Z drugiej strony plusliga jest traktowana przez znanych zagraniczniaków jak rozbieg do ligi włoskiej, co też już coraz bardziej wszystkich irytuje w środowisku.
@bones1909: moim zdaniem jest paru trenerow ktorzy by dali radę, nie wiem jak tam psychika Gruszki po Resovii ale w Katowicach bardzo pozytywnie, Daszkiewicz czy Słaby też moim zdaniem są trenerami mocnymi. Winiarski i Kowal są nieosiągalni na ten moment dla Olsztyna. Zresztą z tego co widzę to lawka trenerska w AZSie to nie jest narodowość tylko przede wszystkim stabilność wiec jesli castellani odejdzie to znowu będą rotacje na tym stanowisku
@Ice_Glaze: jak dla mnie to niech idzie i krzyżyk na drogę.
Problem w tym, że co w przypadku kiedy np: Butryn chciał tu przyjść ze względu na trenera?. xD

Chętnie bym widział znowu u nas pana Cretu.
edit albo niech mój ulubiony Mariano Italiano wróci i pokaże na co go stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)