Wpis z mikrobloga

#motocykle
Możliwe, ze pękło to od różnicy temperatur przy myciu motocykla?

I czy ktoś kto sprawa plastiki ogarnie coś takiego tak żeby nie było widać?
Cały element nowy 250€.... znalazłem tez z powypadkowego na Allegro za 500 ale raz, ze popisany a dwa, ze zawsze jak kupuje jakies używane części to albo jakoś zaczep jest pęknięty albo brakuje mocowania
mchmjszk - #motocykle 
Możliwe, ze pękło to od różnicy temperatur przy myciu motocykl...

źródło: comment_1620572718UZbjFXbcvlMNKqOhIGX9WT.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mchmjszk: są zszywarki do plastiku ale to będzie druciarstwo na maksa, jak chcesz żeby to wyglądało ok to kupuj całą część
  • Odpowiedz
@mchmjszk: są spawarki do plastiku, kupujesz odpowiednie tworzywo podgrzewasz i wtapiasz w plastik, ale będzie to później musiał obrobić oczywiście i pomalować, jedź do jakiegoś lakiernika to Ci to ogarnie
  • Odpowiedz
  • 0
@MisPalkis: 2017 około 8k przebiegu
Nie wiem czy to pęka samo z siebie od jazdy po nierównościach czy jaki #!$%@?, myślałem, ze moze ktoś coś upuścił w garażu ale by było porysowane a oba pęknięcia nie maja żadnego śladu na sobie
  • Odpowiedz
  • 0
@ogrin8080: Może, ale nigdy tego nie ruszałem, skręcili tak w Indiach, może rzeczywiście zbyt mocno, to pęknięcie z pierwszego zdjęcia było pod naklejka schowane, moze od nowości było pęknięcie
  • Odpowiedz
Możliwe, ze pękło to od różnicy temperatur przy myciu motocykla?


@mchmjszk: Plastik to nie szkło.
Czyli teraz wychodzi budżetowe budowanie w Indiach motocykli przez BMW.
Nie żebym chciał cię smucić ale zostaw to tak jak jest bo coś czuje że za 2 lata będziesz miał jeszcze 4 kolejne takie pęknięcia. Wtedy przed sprzedażą zrobisz wszystko hurtowo.
Normalne plastiki stosowane przez czołowych producentów pękają tylko od mocnych upadków motocykla. Chyba że
  • Odpowiedz
  • 0
@mpetrumnigrum: Widziałem na zagranicznym forum, ze ktoś miał kilka pęknięć w wersji gs od nowości.

Może to drugie pęknięcie jest od jakiegoś kamienia, ciężko stwierdzić ale irytuje mnie to strasznie, jak sama sylwetka to kwestia gusty tak jednak wole jak motocykl jest estetyczny i bez żadnej taśmy czy szpachli, może z AC to zrobię bo jednak 250€ to dosyć sporo za kawałek plastiku
  • Odpowiedz