Wpis z mikrobloga

Nie mam komu się wyżalić to napiszę to tutaj. Urodził mi drugi syn. Ja z narzeczoną szczęśliwi, że już jest na świecie, widać że mały ale to nic małe dzieci też są. Przychodzi pediatra aby przebadać syna biorą bo na specjalne miejsce do badań i nagle słyszymy że nie ma palca jednego, i się załamalismy we dwoje. Po badaniach przynosi z powrotem dziecko do nas i mówi że nie ma środkowego palca u prawej ręki() 2 palce u prawej stopy są połączone, aby się nie stresować kości są więc tylko trzeba przeciąć, oraz że ma dziurkę w podniebieniu i jest połączona z nosem, i że skierują bas do kliniki z tym oraz że jutro rano jedzie na tomografi całego ciała zobaczyć czy nic więcej mu nie jest. Jest mi w #!$%@?ę przykro. Aż pod szpitalem siedziałem w aucie bo w stanie jechać nie byłem.()()
  • 135
@PanCzajstow: jak to możliwe, że na usg tego nie widzieli?!?!?! Mój synek urodził się z rozszczepiona warga(zajęcza warga) i na pierwszym usg wszystko było widoczne. Ma już prawie 4 lata, blizny po zabieg prawie nie widać, wygląda normalnie. Za parę lat chirurg plastyczny ma mu to jeszcze poprawić. Trzymaj się i nie załamuj, będzie dobrze.
@PanCzajstow: mordo to nic wielkiego z tym da sie żyć więc na spokojnie gorzej jakby miał jakiś poważne zaburzenia zdrowotne czy inne groźne choroby przy których sie 20 nie dożyje dasz rade albo jakbyś musiał taką "roślinką" która byłaby zdana na ciebie
@PanCzajstow: Stary nie pękaj. Mam kumpla wcześniaka który miał podobne problemy po urodzeniu, a teraz koleś ma 24 lata, fajną pracę, kumpli i ogólnie spoko życie. Załatają twojego młodego i wszystko będzie git. A w szkole będzie się mógł chwalić, że stracił palec w jakimś mega wypadku czy coś w tym stylu i przeżył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanCzajstow: Ale byku to nie ma się czym narazie martwić. Dzieci się rodzą z ciemiaczkiem i się zarasta. Moj miał dziury w sercu i tez się pozarastalo. A palce to dosc częste zjawisko.