Wpis z mikrobloga

Nie mam komu się wyżalić to napiszę to tutaj. Urodził mi drugi syn. Ja z narzeczoną szczęśliwi, że już jest na świecie, widać że mały ale to nic małe dzieci też są. Przychodzi pediatra aby przebadać syna biorą bo na specjalne miejsce do badań i nagle słyszymy że nie ma palca jednego, i się załamalismy we dwoje. Po badaniach przynosi z powrotem dziecko do nas i mówi że nie ma środkowego palca u prawej ręki() 2 palce u prawej stopy są połączone, aby się nie stresować kości są więc tylko trzeba przeciąć, oraz że ma dziurkę w podniebieniu i jest połączona z nosem, i że skierują bas do kliniki z tym oraz że jutro rano jedzie na tomografi całego ciała zobaczyć czy nic więcej mu nie jest. Jest mi w #!$%@?ę przykro. Aż pod szpitalem siedziałem w aucie bo w stanie jechać nie byłem.()()
  • 135
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: ,,przebite podniebienie” i zrośnięte czy brak paluchów jest dosyć często spotykane. Sama mam znajomą która ma zrośnięte dwa palce u stóp (jedna i druga noga) i mówi na siebie syrenka. ;)
Będzie dobrze Mireczku!
  • Odpowiedz
Miras ja się urodziłem z 6 palcami w lewej stopie, szkoda że nie zatrzymałem sobie tego palca to bym go wam teraz oddal za czteropak żubra.


@AlfredoDiStefano: chłopie, gdzie Ty byś buty znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: podniebienie zategują, palce u stóp rozetną więc to nie problem, będzie taki od urodzenia wiec to w miarę normalne dla niego będzie a jest szansa na całkiem fajne protezy za kilka lat(kilkanaście) lat więc kto wie, może wkroczy w dorosłość normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: będzie dobrze, głowa do góry Miras. Wiem, że sytuacja przykra, ale najważniejsze, że organy typu serce, nerki, mózg i inne działają. Palca u nogi zmienią w dwa i będzie ok. Myśl pozytywnie, dużo ciepła życzę!
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: te dziurę w podniebieniu to bez problemu łatają. To nie jest żaden problem i za kilka lat dziś jak nawet nie będzie wiedzieć ze miał rozszczep podniebienia.
A środkowy palec to co? Najwyżej nie pokaże ho komuś w szkole, ano będzie lekko wolniej pływać :)
Kiedyś będzie się z tego śmiać
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: ja i całe moje rodzeństwo mamy zrośnięte 2 palce w obu stopach (syndaktylia). Nikt nic nie rozcinal, nikomu nic nie jest, jedyny problem jaki mam to separator na pedicure. Głowa do góry! Medycyna poszła niesamowicie do przodu
  • Odpowiedz