Wpis z mikrobloga

Nie mam komu się wyżalić to napiszę to tutaj. Urodził mi drugi syn. Ja z narzeczoną szczęśliwi, że już jest na świecie, widać że mały ale to nic małe dzieci też są. Przychodzi pediatra aby przebadać syna biorą bo na specjalne miejsce do badań i nagle słyszymy że nie ma palca jednego, i się załamalismy we dwoje. Po badaniach przynosi z powrotem dziecko do nas i mówi że nie ma środkowego palca u prawej ręki() 2 palce u prawej stopy są połączone, aby się nie stresować kości są więc tylko trzeba przeciąć, oraz że ma dziurkę w podniebieniu i jest połączona z nosem, i że skierują bas do kliniki z tym oraz że jutro rano jedzie na tomografi całego ciała zobaczyć czy nic więcej mu nie jest. Jest mi w #!$%@?ę przykro. Aż pod szpitalem siedziałem w aucie bo w stanie jechać nie byłem.()()
  • 135
@PanCzajstow: Głowa do góry, ale badania genetyczne i poszerzoną diagnostykę zrób. Izolowany rozszczep podniebienia i syndaktylia to jeden z objawów np. zspł. Aperta/Crouzona (+kilka innych deformacji w zależności od nasilenia). Im wcześniej zdiagnozowane, tym skuteczniejsze leczenie
@PanCzajstow: chłopie, jak go będziesz traktował jak kalekę to wyrośnie na kalekę, podejdź do tego jak do czegoś normalnego, a pewnie nawet tego w życiu specjalnie nie odczuje, chyba że marzyłeś o synu pianiście. Jakby nie miał rąk i nóg to by było przesrane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanCzajstow: też jestem rodzicem, jestem w stanie sobie chociaż trochę wyobrazić co czujesz, bo miałem dziecko z wadą serca urodzone, ale się zategowało ;-) wiem co masz na myśli mówiąc "jest mi w #!$%@?ę przykro". Ale naprawdę będzie okej. :-) trzymaj się, jakby co to pisz! :-)
@PanCzajstow: głowa do góry, daj wsparcie swojej kobiecie bo sama w szpitalu może to ciężko znieść. Sama mam zrośnięte palce u stóp i nigdy mi to w niczym nie przeszkadzało. Moja jedna córka też ma i nie zamierzamy jej rozcinać.