Wpis z mikrobloga

Nie mam komu się wyżalić to napiszę to tutaj. Urodził mi drugi syn. Ja z narzeczoną szczęśliwi, że już jest na świecie, widać że mały ale to nic małe dzieci też są. Przychodzi pediatra aby przebadać syna biorą bo na specjalne miejsce do badań i nagle słyszymy że nie ma palca jednego, i się załamalismy we dwoje. Po badaniach przynosi z powrotem dziecko do nas i mówi że nie ma środkowego palca u prawej ręki() 2 palce u prawej stopy są połączone, aby się nie stresować kości są więc tylko trzeba przeciąć, oraz że ma dziurkę w podniebieniu i jest połączona z nosem, i że skierują bas do kliniki z tym oraz że jutro rano jedzie na tomografi całego ciała zobaczyć czy nic więcej mu nie jest. Jest mi w #!$%@?ę przykro. Aż pod szpitalem siedziałem w aucie bo w stanie jechać nie byłem.()()
  • 135
  • Odpowiedz
no właśnie tego najbardziej się boję, że będą go przez to dręczyć że jest inny i coś sobie zrobi.


@PanCzajstow: miałam dziewczynę w klasie, która ma tylko jeden palec u ręki. Niektórym ponad rok trwało w ogóle zauważenie tego faktu i nigdy nie słyszałam żadnych uwag na ten temat, także nie ma co się martwić na zapas :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanCzajstow: nie słuchaj się wykopków przegrywów, bo oni najchętniej to by wszystkim proponowali magika profilaktycznie. Niech się młody integruje i od małego uczestniczy w grupie rówieśników. Gnojki w podstawówce potrafią się przypieprzyc o byle co, więc warto pracować nad pewnością siebie i oparciem w rodzicach. Będzie dobrze!
  • Odpowiedz
  • 1
Nie słuchaj tego #!$%@? że będzie dobrze jak może być dobrze jak jest taka sytuacja.Jest jak jest i tyle jakoś musisz żyć
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: Urodzilem sie z wadami kregoslupa, ze zrosnietymi organami i #!$%@? wie co jeszcze. Pierwsze 2 miesiace zycia spedzilem w szpitalu. Teraz zyje sobie elegancko i ciesze sie zyciem, z Twoim dzieckiem bedzie tak samo, trzymaj sie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanCzajstow: chyba najlepsze co możesz zrobić w tej chwili to wykrzesać wszelkie pokłady optymizmu jakie tylko zdołasz. Wielu wykopków daje Ci przykłady, że nie jest tak źle!
Jeżeli wewnętrzne mankamenty są do naprawienia, to mimo że najecie się stresu, czeka was mnóstwo pracy, to w końcu nadejdzie dzień że wszystko będzie ok.
Palce u stopy się rozdzieli, a z palcem u ręki to twoja rola, by nie tworzyć z tego
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: jak go nie wychowasz na #!$%@? to nikt go nie bedzie dreczyl XD Mielismy w klasie goscia z 3 palcami na obu dłoniach i byl najwiekszym koksem w podbazie i kazdy go lubil. Jak nie jestes zdziczaly i umiesz gadac z ludzmi to kazda wade przerobisz w atut.
  • Odpowiedz
@c1nu: @DrumBass: @tekon: co wy pierdzielicie. Teraz może można kosmetykę załatwic, ale to dziecko dorośnie i będzie próbowało przekazać wady dalej. Czyli ludzie są tutaj krzywdzeni przez nieodpowiedzialne zachowanie. Oczywiście każdy w klinikach i każdy lekarz chce pieniążki zarobić, więc konsekwencje się nie liczą. Przyszłe pokolenia mogą być niepełnosprawne i ginąć - ważny jest zysk i dobre samopoczucie patologii.
@wacek_1984: Twierdzisz że kumpel jest
  • Odpowiedz