Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
nie jest to piękny obrazek, to cholernie smutny i patologiczny obrazek. Serio w tej dramie, uważacie, że to Hyballa jest ten zły? Błaszczykowski piłkarz/właściciel nastawia przeciwko trenerowi piłkarzy, bo ten nie chce wystawiać go w każdym meczu od pierwszej minuty. W tym sezonie praktycznie każdy mecz Kuby dłuższy niż 20 minut kończył się urazem. Jestem pewny, że po kolejnym okresie przygotowawczym Hyballa dawałby więcej minut Kubie. W tym wszystkim jeszcze wielki poszkodowany Kazimierz Kmiecik, asystent każdego trenera Wisły, który postawił się w obronie Kuby, a Hyballa króciutko powiedział mu żeby się nie #!$%@?ł w jego robotę. "Ale to nie do mnie tak, do mnie nie" No i już nam się nie podobasz Peter, nie rusz Kazika bo zginiesz.

Nie chciałbym wchodzić w takie bagno, typowo polskie gdzie ważniejsze są zasługi, stopień pokrewieństwa, a nie kompetencje :)))


#wislakrakow
eleganckichlopak - nie jest to piękny obrazek, to cholernie smutny i patologiczny obr...

źródło: comment_1620508036JGcrf6kCDgSFgGUu6QTKeK.jpg

Pobierz
  • 12
@eleganckichlopak: @JustKebab: @wojciech-wwww: Wystarczyło, żeby Hyballa spuścił go do rezerw na 2,3 mecze jak to kiedyś zrobił Czerczesow z Prjoviciem - wtedy spokorniałby Kuba i zobaczyłby że trener ma jaja i odwagę pokazać takiemu Kubie gdzie jest jego miejsce i zachowałby się jak poważny piłkarz a nie jak rozkapryszone dziecko. Obchodził się z Wują jak z jajkiem to teraz ma.