Wpis z mikrobloga

@77LatBedeNiedojrzaly: Kto jest naiwny ten jest naiwny, ja mu tam nic kasy nie przelewałem, ale rozumiem że jak twoją znajomą ktoś zgwałci to wtedy też byś się jej zapytał co sobie myślała ubierając się tak a nie inaczej przed wyjściem z domu? Winny oszustwa jest oszust, a nie ludzie którzy dali mu się oszukać.
@UrbanHorn: porównywanie przykładu wykopka streamującego na yt i tworzenia kontentu jaki by on nie był i wierzenie mu słowo w słowo, gdzie typ jest totalnym randomem, do babci która kupiła zestaw za 8k, znajomej która została zgwałcona za wyzywający ubiór, jest takim samym debilzmem jak wierzenie randomowej postaci z internetu, przecież kto by pomyślał, że ludzie koszą hajs na frajerach, ale jak tak można, przecież to niepobożemu xD
@Javert_012824: ja szanuję gościa, bo nie dość, że ze swoją aparycją wyruchał julkę to jeszcze na dokładkę wyruchał przegrywów xd
Youtuberom nie można ufać - każdy z nich wchodzi na yt po hajs i fejm. To nie jest youtube sprzed 10 lat, że ludzie wrzucali tam filmiki dla beki, teraz to już poważny biznes.