Wpis z mikrobloga

Dobra, dzisiaj atencj0metr mi wyj3bało, za dużo tej atencji internetowej, ja nie jestem #atencyjnyrozowypasek, żeby mi na tym zależało xD

Tego nie wolno, bo kodeks, tamtego nie wolno, bo kodeks, sramtego nie wolno, bo choroby weneryczne. #!$%@? jego mać, dziewczynki też dla ludzi. Pierd0lę, wracam na rolę i wam radzę to samo


Nie będę tego już komentował, cieszcie się dramą, sobota jest, może to jakoś kiedyś skomentuje, a może nie. Trzymajcie się tam w tym #blackpill, koledzy, ja wracam do pustelniczego trybu życia, męczy mnie taki nadmiar atencji, wracam do życia ascety.

#przegryw #wykopek #oswiadczenie #afera #heheszki #kapitanbomba
  • 70
@WykopekBordo: Chłopie po pierwsze to jesteś KŁAMCĄ. Dlaczego na początku nie pokazałeś jasno kart i nie przyznałeś że ruchałeś tylko zgrywałeś 30 letniego prawika? Bo to się lepiej sprzedawało i było więcej kasy na piwo i kebsy. Dzwoniłeś na te telefony pomocy psychologicznej i tam też podawałeś się za prawika(zabierając tylko czas i miejsce na linii). Na lalkę też zbierałeś jako prawik, w donejtach też mówiłeś żeś prawik i ciągnąłbyś te