Wpis z mikrobloga

  • 113
@Davvs: w sygnatariuszach oczywiście ziobro zdziwienia. Z tych, co ja kojarzę bo oglądam, to Budzisz - stary pisor na równi z symetrystą Janke. Bartosiak - tutaj nie wiem, ale w swoich wypowiedziach zawsze Kaczyńskiego opisywał jako wielkiego stratega drugiego Napoleona. A i z reszty ciekawe towarzystwo by się zebrało
  • Odpowiedz
@Davvs: Dobijają mnie te gołąbki pokoju.

Wyobraźcie siebie rok 1945, koniec wojny, Alianci zbierają się do zorganizowania sądu w Norymberdze, a tu wyskakuje uśmiechnięta opcja i zaczyna gadać coś o podaniu sobie rąk i wybaczaniu xD Platforma nie nadużywa władzy i nie stawia przed komisjami niewiniątek. Przestępców trzeba rozliczyć, a tak się złożyło, że większość PiS z Dudą są umoczeni.
  • Odpowiedz
@Logytaze Co ty #!$%@? porównujesz Nazizm i WW2 do PiSu? XD
Prawda jest taka, że ludzie którzy byli w PZPR nas wprowadzili do UE i NATO. A równie dobrze mogli się #!$%@?ć przed kolejne dwie dekady i teraz byś miał albo ChRL bis albo drugą Ukraine.
Powiem coś kontrowersyjnego ale Tusk powinieneś spróbować zrobić jakiś deal z częścią PiSu(np. Dudą) i #!$%@? wziąć się za rządzenie, a nie kierowanie całego aparatu państwowego
  • Odpowiedz
@Davvs: jak ja nie znoszę tej gównomowy

apelujemy o podjęcie zdecydowanych działań na rzecz zakończenia kryzysu ustrojowego

Czyli #!$%@? co mają zrobić? Potężny klub jagielloński, elitarny prawicowy think tank wzbił się na swoje intelektualne wyżyny i stwierdził: ,,no weźcie się już pogódźcie, no zróbcie coś".

Na #!$%@? oni się wgl wypowiadają, skoro nie mają żadnych konkretnych propozycji.
  • Odpowiedz
@Davvs:

Nie obchodzi mnie kto przez 8 lat #!$%@?ł wymiar sprawiedliwości

A o kim ten fragment? Bo Tusk przez swoje 8 lat rządów #!$%@?ł wymiar sprawiedliwości tak, że zwykły obywatel na rozstrzygnięcie prostej sprawy musiał czekać kilka lat. Przyszedł Kaczyński i przez kolejne 8 lat nic nie naprawił i nie przyśpieszył, tylko jeszcze upolitycznili sędziów i prokuraturę a zwykły obywatel nadal czeka latami na rozstrzygnięcie prostej sprawy.
  • Odpowiedz
@Clefairy zwłaszcza że Bartosiak zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa właśnie ze względu na upolitycznienie tej inwestycji. Przestańcie wyciągnąć wnioski z nagłówków artykułów i z tego że akurat w polityce jest modne #!$%@? PiSu bo robicie z tego portalu ściek swoimi wysrywami.
  • Odpowiedz
Wyobraźcie siebie rok 1945, koniec wojny, Alianci zbierają się do zorganizowania sądu w Norymberdze, a tu wyskakuje uśmiechnięta opcja i zaczyna gadać coś o podaniu sobie rąk i wybaczaniu xD


@Logytaze: Nie wiem czy wiesz, ale tak w zasadzie było. Z tą różnicą, że żadna opcja nie "wyskakiwała", bo każdy wiedział, że konsekwencje zbyt surowych rozliczeń I WŚ doprowadziły malarza do władzy. Skazano na śmierć tylko część oskarżonych, których bezpośrednia odpowiedzialność
  • Odpowiedz
Dobijają mnie te gołąbki pokoju.

ale oni się przecież oficjalnie przyznają do grania w jednej lidze z PiSem.


@NapalInTheMorning: @Logytaze: Poprzedni prezes Kubu Jagiellońskiego (Piotr Trudnowski) jest (był?) koordynatorem projektu "Potrafisz Polsko", czyli łapówki PiSu dla Kukiza (łapówki sfinansowanej oczywiście z naszych podatków).
Jeszcze wcześniejszy (Krzysztof Mazur) był doradcą Dudy, wiceministrem w Ministerstwie Rozwoju (za rządów PiS oczywiście) i kandydatem PiS do Senatu.
Obecny (Paweł Musiałek) w Pisie jeszcze nie
  • Odpowiedz
Co ty #!$%@? porównujesz Nazizm i WW2 do PiSu? XD


@Pompejusz: Nie, porównuję sytuację, w której odsuwamy sądy od swojej pracy w imię dziwnie zdefiniowanego ''pogodzenia się''.

Prawda jest taka, że ludzie którzy byli w PZPR nas wprowadzili do UE i NATO.


Dobry fikoł, ale nie widzę związku. Ja mówię o sądzeniu przestępców, ty mi tu wyjeżdżasz z politykami, którzy działali za czasów PRL, co nie czyni ich automatycznie przestępcami.
  • Odpowiedz
A o kim ten fragment?


@Conradzio: o obozie PiS. Rozmowa się toczy na temat fundamentów praworządności w państwie. Jak mogłeś pomyśleć, że chodzi o jakieś długości trwania spraw zwykłych Kowalskich? Nie sprawiasz wrażenia zbyt inteligentnego zadając takie pytanie.
  • Odpowiedz