Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImperatorPL: #!$%@? jakby policzyć kcal i składniki odżywcze to w tym co tu się pokazuje nie ma nic,. A do tego głodówka, bo jakieś 800kcal pewnie za mało się dostaje patrząc na zapotrzebowanie... (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImperatorPL: to spokojnie wystarczy. Faktycznie baba w ciąży mogła by mieć trochę lepsze warunki, ale mi taka skromna dieta służyła, a głodu nie czułem. Mimo wszystko nie mówi nic dobrego o nfz.
@ImperatorPL: Mieszkam w Niemczech od 16 lat, raz byłem w szpitalu z oparzeniem drugiego stopnia na nodze miałem podobne śniadanie. Tylko obiad był nieco lepszy.

Byłem także w więzieniu 45 dni, za jazdę po pijaku przed domem na ulicy, śniadania były dużo lepsze niż w szpitalu, obiady o wiele lepsze tak samo jak kolacje, z kolegami w celi żartowaliśmy sobie, że jesteśmy w 5 gwiazdkowym Hotelu...

Co ciekawe, pobyt w więzieniu
@ImperatorPL: @KurzeJajko: ja #!$%@?ę rozumiem że bida że nie mało wędliny ale 2-3 kromki? serio? to jest jedzenie żeby pacjent nie zszedł

oni żerują na tym że rodzina i znajomi karmią. W Polsce jak ktoś idzie do szpitala to normalka że trzeba dokarmiać hehehh

Miałem przyjaciela którego dokarmiałem a potem się okazało że z 5 osób mu przynosiło obiady a on się nikomu nie przyznawał xD (miał mega apetyt i
@ImperatorPL: smacznego( ͡° ͜ʖ ͡°) ja po porodzie dostawałam własnie takie jedzenie a jak sobie chciałam dojeść słodka bułka to mi mowili ze syf jem i ze nie mozna bo mi sie laktacja zatrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)