Wpis z mikrobloga

Moja relacja ze szczepienia Johnson od wczoraj 07.05.2021

-9:00~ szczepienie, dosyc mocny bol przy wtloczeniu plynu. 15 min odpoczynku ale oprocz bolu reki - nic. Biore 500mg paracetamol i wracam do Krakowa z Rzeszowa bez stopu (200km). Ogolnie dobrze sie czuje.
-12:00-18:00 normalnie pracuje ale sa okresy za zaczynami sie robic cieplo i zimno doslownie na przemian po pare min.
-18:00~ zaczynam czuc lamanie w kregoslupia i cieplo w srodku kregoslupa jakbym lezal na termoforze.
-18:30~ klade sie do lozka, biore drugi paracetamol 500mg, tak po 30min dochodzi mocne zmeczenie, bol glowy, bol miesni/stawow (stopy, dlonie)
-19:00~ zaczynaja sie turbo dreszcze - nie bylem w stanie napic sie wody bez wylania polowy szlanki, strzelanie zebow, doslownie jak na filmach. Kokon na 2 kocyki troche pomaga xd
-22:00 biore 3ci paracetamol, o 22:30 mierze goraczke i mam 38.5, doslownie czuje jak spalam kalorie co zjadlem, jem 2 banany i czuje jak je spalam znow xd
-Noc to juz na zmiane gorac, zimno, chyba 3 koszulki zmienialem, plus wypilem z 2 litry wody bo tak mi sie chcialo pic ze jezyk mi sie po przebudzeniu przykleil do podniebienia a policzki do aparatu na zeby.
-Dodatkowo chyba z goraczki mialem zwidy/halucynacje/#!$%@? sny xd
-Pobudka tak kolo 6.30-7.00 zmeczony potwornie, znow pije 2 szklanki wody, leze jeszcze do 8.00 i czuje jak potwornie robie sie glodny, gdzie normalnie jem dopiero 1-2h od pobudki. Leca slodkie serki homo, jogurt bialkowy, banany, sok pomaranczowy.
-Goraczka 37.7, biore paracetamol 500, pije kawke i kontempluje co sie #!$%@? przez ostatnie 12h ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szczepienia #koronawirus #szczepionki
  • 38
@Nfvr: Relacjonuj dalej, jestem ciekawy. Ja też dziś punkt 9 szczepienie, zobaczymy jak pójdzie. Na razie czuję, że w okolice ukłucia są nieco cieplejsze i lekki ból ręki przy podnoszeniu jej nad głowę. Zobaczymy jaka gorączka mnie dopadnie
@Nfvr to ja mialem takie atrakcje kilka dni jak przechodziłem covida + wysokie tętno + kilka dlc ( ͡º ͜ʖ͡º) jak pomyślę, ze po szczepionce moge mieć to samo to sie odechciewa...