Wpis z mikrobloga

#psychiatria #psychologia #psycholog #psychiatra #samotnosc #zycie #depresja #lublin #zwiazki #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Szukam psychologa w lublinie co pomoże mi się otworzyć na ludzi, pokarze czy też znajdzie moje wady/problemy. Tez problem z kobietami.
hmmm teraz pracuje w Niemczech (2miesiace pracy, tydzień wolnego w Polsce). Więc nie wiem czy było by to online czy trzeba wizytę umawiać i przybyć na spotkanie
I tez bym was poprosił o jakieś książki do przeczytania, aby zrozumieć. O co chodzi w związkach, miłości tip
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k0lekcj0ner: też takiego szukałem. Po kilku spotkaniach jedynie co czułem to -300zl za wizytę.
Znajdź neurologa i udaj się do niego po receptę na leki, które też wystawia psychiatra
@k0lekcj0ner psychologiem może się mianować każdy jełop, psychoterapeuta jest po szkole medycznej, wyrabia certyfikaty, sam przechodzi psychoterapię. Jeżeli się leczyć, to tylko u profesjonalistów.
@Dimetox: gościu co ty za farmazony gadasz xd psycholog to osoba która skończyła studia i ma magistra z psychologii.
Psychoterapeuta to zazwyczaj psycholog(ale nie zawsze), który skończył szkołę prychoterapii (z jakiegoś nurtu, i wówczas mówi się o psychoterapeucie behawioralnym, psychodynamicznym itp). Dobry psychoterapeuta jest pod stałą superwizja (jego praca jest kontrolowana przez innych, często bardziej doświadczonych psychoterapeutów)
Psychiatra to człowiek który skończył medycynę ze specjalizacją w psychiatrii. Psychiatra ma możliwość wypisywania