Wpis z mikrobloga

Powiem wam szczerze że ja zaczynam się pomału tego wszystkiego obawiać patrząc na dzisiejsze dzieciaki, mam wrażenie że dobiliśmy do najwyższego stadium ewolucji i zaczynamy się cofać, i nie piszę to w formie żartu a piszę na poważnie, obserwuje dzisiejsze dzieciaki, młodzież itd i naprawdę to co się zaczyna dziać to przechodzi ludzkie pojęcie, młodzież która wysyła zdjęcia z druszlakiem na głowie tylko po to aby dostać odpowiedzi na maturę bo ciężko się pouczyć w świecie internetu gdzie język angielski mają WSZĘDZIE, dzieci które oglądają tych pseudo youtuberów którym mieszają we łbach od małego jakie to życie jest zajebiste i liczy się tylko hajs, lans, popieranie prostytucji tylko dlatego bo ktoś jest sławny i ma hajs...itd Wiem ktoś zaraz napiszę że ludzie w średniowieczu również byli zacofani tylko jest różnica pomiędzy byciem zacofanym bo nie znasz technologi a być zacofanym mając dziś dostęp do wszystkiego i taki obraz jest dzisiejszego społeczeństwa, naukowcy odkrywali różne rzeczy żeby społeczeństwo mogło to wykorzystać w inteligentny sposób a bądźmy szczerzy zapewne się w grobie przewracają , internet który dał niesamowite możliwości rozwoju tylko problem w tym że internet stał się przeciwieństwem tego czym miał być! Ciężko mi jest sobie to wyobrazić jakie paskudne z charakteru będą dzieciaki które teraz oglądają te gówna!
#natsu #polskiyoutube #youtube #rozowepaski #logikarozowychpaskow #nauka #polska
  • 10
@Meserole: Dokładnie tak zwana różnica pokoleń. Sam pewno gdybym teraz miał 12 lat to też bym oglądał TikToka i ściek z YT. Dlatego nie chce być boomerem i nie mówię, że to jest dnem. Mówię, że po prostu to nie jest kontent dla mnie o tyle.
@wakxam: róznica była kiedys taka, że człowiek mógł byc tylko odbiorca treści a sama treść z uwagi na ograniczona mozliwość przekazania była treściwa, dopracowana i miala jakiś sens. Obecnie wszyscymoga byc generatorem tresci. Jka kiedys był w wiosce glupek to wszyscy sie do niego uśmiechali ale nie słuchali. Obecnie te glupki tworzą w sieci masę, która ma realny wpływ na ludzi. Zgadzam się z tym co napisales i tez mam mieszane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowywinternetach: jak nie szczyt ewolucji? Może jest pare równie udanych gatunek jak ludzie ( mrówki np), ale żaden z nich nie ma takiego potencjału jak ludzie. Dokładniej chodzi o potencjał rozprzestrzeniania życia poza naszą planetą
mam wrażenie że dobiliśmy do najwyższego stadium ewolucji i zaczynamy się cofać

zaczynamy


@wakxam: Zaczynamy? Serio? Pierwszym prawdziwym krokiem wstecz w rozwoju cywilizacyjnym było odejście od monogamii. Teraz stanowimy cień ludzi, którymi byliśmy 70 lat temu.