Wpis z mikrobloga

30.07.2014 r. w programie Tak czy Nie Artur Dziambor starł się z Mariuszem Gierejem. Była to jedna z największych kompromitacji korwinistów w historii tego kabaretu. Sami sympatycy Artura wypominali mu, że się nie przygotował.

Kompletnie nie potrafił odpowiedzieć na pytania, jak zbilansować finanse przy postulowanych przezeń obniżkach podatków. Kluczył, kucał, ośmieszał się.

Niestety, odcinek ten znikł z Internetu. Ostał się tylko fragment, do którego linkuję na końcu.

Pomimo że to staroć, wyimki z tej błazenady istotnie wzbogaciłyby mój materiał o Arturze. Czy ktoś ma pomysł, jak można dotrzeć do tego odcinka? Kiedyś napisałem maila do Polsatu, ale mnie olali.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
  • 54
@koroluk: ogólnie możesz wspomnieć, że Dziambor mimo wizerunku umiarkowanego prawicowa jest w rzeczywistości hardym kucem. W debacie z Ikonowiczem opowiada się za podatkiem poglownym i prywatyzacją dosłownie wszystkiego poza wojskiem i policja. W załączonym wywiadzie nazywa Obamę komunistą (xd).

Poza ty jest też sprawa zmieniania ciągle partii przez niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet na wykopie powstał tag #2zdrajcy ze specjalną dedykacją dla Dziambora. W jednym wywiadzie
@koroluk: tutaj Dziambor nazywa się wolnościowcem, ale potem dodaje że w bosakowatym stylu, czyli konserwatywnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pytanie o eutanazję w przypadkach ciężkich i nieuleczalnych (ok. 7 min.) odpowiada że jest przeciw, bo "w konstytucji jest zapis o ochronie życia".

Na pytanie o związki partnerskie (ok. 58 min.) odpowiada że jest przeciw, bo przecież już teraz można sporządzić akt notarialny ( ͡° ͜