Wpis z mikrobloga

30.07.2014 r. w programie Tak czy Nie Artur Dziambor starł się z Mariuszem Gierejem. Była to jedna z największych kompromitacji korwinistów w historii tego kabaretu. Sami sympatycy Artura wypominali mu, że się nie przygotował.

Kompletnie nie potrafił odpowiedzieć na pytania, jak zbilansować finanse przy postulowanych przezeń obniżkach podatków. Kluczył, kucał, ośmieszał się.

Niestety, odcinek ten znikł z Internetu. Ostał się tylko fragment, do którego linkuję na końcu.

Pomimo że to staroć, wyimki z tej błazenady istotnie wzbogaciłyby mój materiał o Arturze. Czy ktoś ma pomysł, jak można dotrzeć do tego odcinka? Kiedyś napisałem maila do Polsatu, ale mnie olali.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
  • 54
@kezioezio: xd

@CzajnikZniszczenia: w tym samym roku Jacek Wilk wpadł na Wykop, zrobił AMA i ogólnie kuce kreowały go na merytoryczną twarz korwinistów (Mentzen jeszcze wtedy chodził do przedszkola). Gdzieś w tym AMA Wilk obiecał, że prześle obliczenia, jak zamierzają skonstruować budżet, by to się wszystko spinało.

Już 7 lat na to czekamy, zaczynam powoli myśleć, że chyba jednak nie prześle.
@koroluk: zaraz mnie zaszufladkują jako fanatyka Konfederacji (xD), ale to jednak trochę nieuczciwe postawienie sprawy z twojej strony.
Program nazywasz "największą kompromitacją korwinistów" i jednocześnie wiesz, że nigdzie tego nie ma w internecie i nikt nie może tego zweryfikować. Ja bardzo chętnie bym obejrzał ten odcinek. Czy Dziambor się wygłupił? Nie mam pojęcia, ale chętnie bym to zweryfikował.
@max1983:

zaraz mnie zaszufladkują jako fanatyka Konfederacji (xD), ale to jednak trochę nieuczciwe postawienie sprawy z twojej strony.

Program nazywasz "największą kompromitacją korwinistów" i jednocześnie wiesz, że nigdzie tego nie ma w internecie i nikt nie może tego zweryfikować.


No to chyba chcę do tego materiału dotrzeć, by każdy to zweryfikował? Co w tym nieuczciwego?