Wpis z mikrobloga

Ten nitro to jest jednal sprzedajna pała. Panna w piosence źle wymawiała słowa po hiszpańsku, to ją zjechał od góry do dołu, teraz się zafunflował z tym całym teamem x, poczuł z tego pieniądz i nagle nie w aferze kamerkowej on nie ma zdania. Chłop, co rzucał #!$%@?, bo natsu źle wymawiała słowa w piosence, teraz mówił „no ok, to było kilka lat temu, robiła co robiła” Nikim tak nie gardzę w polskim internecie jak nim. Tfu
#natsu #teamx #thenitrozyniak
  • 37
  • Odpowiedz
  • 1
@Ciuralla1 Musisz byc naprawde slabo kumaty, ty myslisz, że nitro na tych lajvach to tak na serio? Przeciez on #!$%@? na stuu dubiela i innych a prywatnie z kazdym ma ok kontakt, to co ogladasz na live to taka kreacja i jesli w nia wierzysz to dorosnij.
  • Odpowiedz
@Ciuralla1 Ty. No byłby #!$%@? jakby na nią gadał. Spędzili kilka dni, poznali się to chyba nie będzie #!$%@?ł na nią? Tym bardziej, że krzywdy tym nikomu nie zrobiła. Bez przesady.
Predzje po wardedze bym się spodziewał #!$%@? na ludzi z którymi się kumplowal/przyjaznil/współpracował czyt. Na przykład reżyser życia.

Druga sprawa; chorągiewka to jest np. theunboxall.
Żeby było jasne - nie bronię go ale do mnie przemawia fakt poznania się, spędzania kilku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mzil: on już nawet poniekąd to zrobił, toć parę lat temu cała ta jego ekipka jeździła po jego matce jak po #!$%@?, a ten przyklaskiwał i cieszył ryja. W końcu to tylko żarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czego wy nie rozumiecie
Nie ma zdania bo to akcja grubsza
Kto ogląda ten wie
Odkąd Nitro dołączył do Team X ciagle powtarzał ze jest tu tylko po to żeby przejąć stery
Wiecie to takie domino
Jakiś koleś zjada nietoperza > nitro dołącza do team x > pojawiają się filmiki > natsu musi na chwile być usunięta z teamu (coś ala dupiel) > sergio obejmuje dowództwo w X > Polska wygrywa z
  • Odpowiedz
przecież ci wszyscy youtuberzy to by własną matkę sprzedali dla lajków i subów, chorągiewki


@Mzil: nieprawda. Ja bym mojej matki nie sprzedał.
  • Odpowiedz
@Ciuralla1: Przecież on ma podpisana umowę z ich firma, ze złego słowa na nich powiedzieć nie może xD czego Ty się spodziewałeś? Nitro napi3rdala na wszystkich, a jak przychodzi co do czego, to z kaDym jest kolega. Nawet z X powiedzieli, ze w internecie kreuje się na takiego chama, a w rzeczywiści jest miły i w ogóle xD
  • Odpowiedz