Wpis z mikrobloga

Cóż, nie mamy wyjścia i 15-tego wszyscy - normalni - musimy tu trzymać kciuki za tych trzech cymbałów: Kasja, Ferrariego i Murańskiego. Co by o nich nie #!$%@?ć to są jednak nasi ludzie. Pamiętajcie o tym.
#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barti69: Trochę racji jest w tym co mówisz ale powiem ci tak: Kasja #!$%@? szanuje bo sam miałem kilka walk w boksie amatorskim i jestem pewien że kasjo wygra ta walkę z parkiem. Do ferrariego też mam jakąś sympatię głównie za to że wyjaśniał tego farmazona Polaka ale oni są siebie warci zasłynęli zupełnie z niczego. A co do Murawskiego to niech cała ta patologiczna rodzinka #!$%@? z internetu. A
  • Odpowiedz
@Aonti: Dla mnie Murański (stary) prowokuje duży zabawnych sytuacji. Złoty wór, straszenie Tysonem i Gołotą, kreowanie się na gangsterów, konflikt z drugim oszołomem Niewolskim, śmieszne treningi krav magi. Szkoda byłoby stracić z uniwersum Fame takiego dziwaka.
  • Odpowiedz
@barti69: Wiesz patrząc na to przez pryzmat rozwoju fame MMA to są potrzebni, ale nie sądzę że Niewolski zaczął na nich najezdzac żeby nabic sobie fejm tylko po prostu go #!$%@?.
  • Odpowiedz