Wpis z mikrobloga

@PogromcaUP: ło, tego z mrożeniem nie wiedziałem. :D Muszę obczaić.

Z rzeczy odkrytych przeze mnie przypadkiem, z których korzystałem potem to że użycie Scroll of Wipe Out zabija też sklepikarza,jeśli jest na tym poziomie, dzięki czemu można wziąć wszystkie przedmioty, które miał na sprzedaż za darmo. :D

A co do wyboru po dostaniu amuletu to chwilę się zastanawiałem czy sprawdzić to, ale stwierdziłem że skoro pierwszy raz wygrałem to wolę "ze
@FeniXb3: jest sporo tego np użycie kostura teleportacji w ściane (jak sam stoisz przy niej) sprawi że sam sie teleportujesz. Albo fajnym tipem jest też atakowanie much reką tak aby sie mnożyły bo nieźle z nich potki na leczenie lecą . Albo tip na 100% trafienie jak przeciwnik przechodzi przez drzwi zawsze trafisz pierwszy atak (przydatne do rozwalania duchów).
@PogromcaUP:

O, nie pomyślałem o tym biciu much ręką. Zauważyłem jak często z nich lotki lecą i zawsze się cieszyłem jak miałem na jakimś poziomie dużo much. :D

Coś, co ogarnąłem przypadkiem, to że jak jesteś w pokoju "poświęceń", gdzie można dostać Scroll of Wipe Out, to jak po pojawieniu się zwoju zabijesz jeszcze potwora mając dalej buff to dostaniesz kolejny zwój. W tej grze, kiedy przeszedłem całość trafiły mi się