Wpis z mikrobloga

Dzwonisz do OSD po dwóch tygodniach zapytać się jak tam mój wniosek Z-MI (przyłączenie PV).
- Ale Pan IlluminatiIE przesłał wniosek dwa tygodnie temu, to my jeszcze mamy dwa tygodnie....na luzie Panie IlluminatiIE
- Wniosek nawet nie został jeszcze otwarty przez odpowiedni dział, czego Pan się tak denerwujesz? Czekaj Pan...przecież jak już mówiłam, mamy jeszcze dwa tygodnie czasu. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- Najlepiej to jak Pan zadzwoni w przyszłym tygodniu i zapyta się czy wniosek dostał chociaż numer ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- I Przypomnam...mamy jeszcze DWA TYGODNIE Panie IE ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Pani Moniko, wydaje mi się, że jednak my już ten licznik dwukierunkowy to mamy (bo mamy, wymienili go 3 miesiące temu).
-"PANIE IE, my jeszcze mamy dwa tygodnie"

Dziękuję Pani Moniko za wyczerpującą odpowiedź.

No ELO. Magia państwowych spółek.

Tak wiem, wymieniają w 29 dniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #humorenergetyki #osd #fotowoltaika #energetyka #enea
  • 8
@illuminatiie: to samo w Tauron, dzwonię i koleś mówi że na rozpatrzenie wniosku mają do 21 dni więc mówię że za 21 dni dopiero będę coś wiedział ... Nie nie proszę pana mamy DO 21 dni oczywiście pismo odesłali mi dokładnie 21 dnia od złożenia a na list czekam już 7 dni. Państwowe firmy kurde
@illuminatiie: U mnie Lublin miasto wniosek firma złożyła 14.04, a 23.04 (piątek) wpadli panowie i wymienili licznik, zaś pismo "przewodnie" do wymiany (że jest 30 dni na to itp.) dostałem poleconym w poniedziałek 26.04....