Wpis z mikrobloga

Ależ gardzę takimi ludźmi jak ta natsu. W wieku 18 lat jedyne co umiała to pokazać #!$%@? do kamery żeby później się lansować na insta swoimi ubraniami, zegarkami czy najnowszym iPhone. Jeszcze bardziej gardzę ludźmi którzy ją bronią, bo ona nikomu krzywdy nie robiła. Faktycznie nie robiła ale teraz te 14 letnie dziewczynki bez własnego rozumu zobaczą co ich idolka #!$%@?ła i po tym jak skończą 18 lat zrobią to samo. Bo po co pracować jak wystarczy wywalić cycki do kamery i zarobisz dużo lepsze pieniądze? Tfu jej na ryj. Najzabawniejsze jest to ze dzięki tej aferce tylko zwiększy swoje zasięgi za dwa miesiące sprawa ucichnie a ona dalej nie będzie miała wyrzutów sumienia
#natsu
  • 182
  • Odpowiedz
@Bover: nawet nie postarała się żeby profil zniknął. Przecież jest jedną z bardziej rozpoznawalnych osób na polskim yt. Na jej miejscu nie miałbyś z tyłu głowy tego ze ktos w końcu co robiłeś 4 lata temu odkopie i będziesz mieć duży problem?
  • Odpowiedz
@szymonhubert16: no w sumie to jest akurat racja, nie wiedziałem że tak sytuacja wygląda.
Na jej miejscu bym się nie #!$%@?ł na kamerkach w pierwszej kolejności, bo posiadam honor :D
  • Odpowiedz
@Bover: no każdy kto go posiada raczej by tego nie zrobił. A jak wyszło na jaw to o Jezu byłam młoda i glupia(20lat) miałam trudną sytuację więc postanowiłam pokazać #!$%@? za parę donejtów.
  • Odpowiedz
@szymonhubert16: żyjemy w czasach gdzie kure*two i brak kręgosłupa moralnego jest szanowane i tłumaczone przez bandę postępowych dziewczynek które jeszcze wczoraj waliły tutaj drzwiami i oknami wysyłając swoje cyce albo zdjęcie z durszlakiem na głowie za wymyślone arkusze XD
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Po co ty tak bronisz laski ktora zarabiala na swieceniu dupa w internecie ? Przeciez to nie dosc ze wstyd dla kazdej normalnej kobiety wlasnym cialem zarabiac to jeszcze uwlaczajace dla czlowieka jak 150 bezwzgledu na plec.
  • Odpowiedz
@LeopoldStaff: Jak zlodziej mowi ze nie kradnie i ktos go na tym zlapie i wypomni to az milo patrzec. Tak samo z politykiem co mowi o rodzinnych wartosciach i wyplywa ze jestes niewierny zonie czy pietnuje homoseksualizm a sam sie okazuje homoseksualista bioracym udzial w orgiach.

Ot pietnowanie hipokryzji to dobra zabawa zawsze.
  • Odpowiedz
@Phyrexia Też tak pomyślałam ale po chwili zastanowienia stwierdzam, że to jednak może szkodzić. Patrz Marta Linkiewicz, która wybiła się na daniu dupy i teraz ma wiele fanek. Tutaj kolejna pani, zaraz następna i w końcu zacznie to być brane za normę. Z resztą wystawianie biustu czy pupy na instagramie już takie jest. Wystarczy wejść na profil randomowej nastolatki.
  • Odpowiedz