Wpis z mikrobloga

#katowice #nieruchomosci #krajzdykty
Miałem w piątek pojawić się na licytacji lokalu od komornika, dziś byliśmy umówieni na oględziny domu. Przyjeżdżam a tam się okazuje że mimo zapewnień kancelarii o braku lokatorów bytuje sobie dłużniczka z 2 kaszojadów na dodatek w widocznej ciąży, Pan asesor tylko stwierdził "takie są warunki jak Pan widzi"
Gdzie my #!$%@? żyjemy że urzędnik pozwala sobie tak lecieć w uja (_ )
https://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/530711
T.....o - #katowice #nieruchomosci #krajzdykty
Miałem w piątek pojawić się na licyta...

źródło: comment_1620207515VTtqg9yTNeGuxlf6bBydEd.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
Wyszło że jest tam jakaś (ukryta przez sprzedającego i notariusza) współwłasność Agencji Rynku Rolnego. xD


@GaiusBaltar: przecież to jest do sprawdzenia w Księdze Wieczystej nieruchomości w ciągu 30 sekund xD
  • Odpowiedz
@MrPickles: Działa bo też z tego skorzystałem ale to też nie jest takie hop siup. U mnie trwało ponad pół roku zanim się wyrok uprawomocnił itp.. ale działa. Rodzinka 2+2 z czego córcia z kaszojadem czyli w sumie 2+2+1
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: A potem komornicy się dziwią, że nie mogą odzyskać długu, nie mogą sprzedać nieruchomości, rzeczy dłużnika jak oni się do tego nie nadają, nie potrafią i potem leci jakiś dom wart 300 tys. za 100 tys. itd.
  • Odpowiedz
w planach obok domu jest budowa pętli autobusowej


@Tonari_Totoro: przecież na pętli autobusowej jest cicho, najgorsze co mogłoby cię spotkać to widok kierowcy srającego w krzakach
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza: Takie kontenery nie działają na matki z dziećmi, niestety ale jest zapis o warunkach mieszkalnych i prawomocny wyrok o eksmisji traci moc prawną. Dodatkowo teraz jest covid i gościa, który ma 2 mieszkania a okupuje jedno bez płacenia nie można przenieść do drugiego bo tarcza ... Przerabiałem to gdyby nie to że państwu na ziemi zależało bardziej niż mi to do dzisiaj takie szkodniki by siedziały.
  • Odpowiedz
@banczi
@Nacjozwierz

No właśnie. Nie jestem przekonany, że w obecnych czasach to zadziała. Patologia jest chroniona wszelkimi możliwymi sposobami, złodziej prywaciarz któremu kapkę lepiej się wiedzie jest gnojony i nie ma szans na wygraną.
  • Odpowiedz
@spayker: dostanie max zawiasy i tyle będzie. Już nie straszcie wszystkich tym więzieniem bo jakoś nie słyszałem aby ktoś poszedł do więzienia za to że wyłączył wodę prąd i gaz
  • Odpowiedz