Wpis z mikrobloga

#katowice #nieruchomosci #krajzdykty
Miałem w piątek pojawić się na licytacji lokalu od komornika, dziś byliśmy umówieni na oględziny domu. Przyjeżdżam a tam się okazuje że mimo zapewnień kancelarii o braku lokatorów bytuje sobie dłużniczka z 2 kaszojadów na dodatek w widocznej ciąży, Pan asesor tylko stwierdził "takie są warunki jak Pan widzi"
Gdzie my #!$%@? żyjemy że urzędnik pozwala sobie tak lecieć w uja (_ )
https://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/530711
T.....o - #katowice #nieruchomosci #krajzdykty
Miałem w piątek pojawić się na licyta...

źródło: comment_1620207515VTtqg9yTNeGuxlf6bBydEd.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: z jednej strony racja, a z drugiej to doszło do tego z powodu niewywiązywania się z umów dożywocia i czyszczenia komunalnych kamienic po sprzedaży. Prywatni właściciele dostali rykoszetem.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: @Tonari_Totoro: Jak ktoś jest takim frajerem, że kupując nieruchomość nie sprawdzi nawet księgi wieczystej to nawet mi takich osób nie żal. Księgi są ogólnodostępne na stronie ekw.ms.gov.pl. Są tam informacje o właścicielach i obciążeniach nieruchomości.
  • Odpowiedz
  • 1
@Tonari_Totoro większość ( wszystkie ? ) oficjalne licytacje komornicze są podszyte grubym ujem. Nieruchomości nigdy nie licytowałem, ale miałem sporo podejść do ruchomości i to co się tam wyprawia to są jakieś jaja. Sami kumple albo znajomi królika.

Polecam np aukcje handlarza aut z Jagatowa , który na codzień jest policjantem ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@bigger: w autach mniej patologii, zależy zresztą co idzie, szorty do 10k teraz się zjawia 2-3chlopa. Jak coś już za 15-50 to się robi tłumek + jeden co najmniej odstepywacz za 500-1000zl żeby nie podbijał..
Jadę pod Żywiec właśnie we wtorek po patrola za 3.9 k w częściach i jak zwykle przy szortach pewnie będzie 1-2 tamtejszych ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz