Wpis z mikrobloga

Hejka Mirki, czy byłoby zainteresowanie kanałem #youtube o pozycjonowaniu?
Zajmuję się głównie lokalnym #seo i mógłbym pokazać np:
- jak w ciągu kilku miesięcy przeprowadziłem lokalny biznes od 0 do 40 telefonów miesięcznie
- jak pozycjonuję geodetę na wiele lokalizacji
- jak zoptymalizować wizytówkę i być pierwszym w mapach
- jak robić strony lokalizacji (i się nie narobić) i zgarniać ruch z wielu miast
- co zrobić od A do Z aby wypozycjonować lokalny biznes
etc. No i generalnie mógłbym co nieco mówić o pracy freelancera, a jak dobrze pójdzie to kiedyś właściciela agencji seo ( ͡ ͜ʖ ͡) #pozycjonowanie #seo #kiciochpyta #biznes #youtube #przedsiebiorczosc #marketing #marketinginternetowy #webdev
Pobierz
źródło: comment_1620111829HUauljPbYlPuuEOjtR3GVV.jpg
  • 80
@ismenka: Od 2 lat, skupiam się na lokalnym SEO. Kompletnie nie znam tych Panów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Może to są jacyś celebryci, ale czy znasz człowieka z energią, który regularnie wypuszcza na youtube content? Content w języku polskim, który realnie czegoś uczy i pokazuje backend pozycjonowania lub agencji. Ja takich osób na polskim youtube nie znam, a z UK/USA wymieniłem parę person ;)

- craig campbell
@ysza: Jeju, dziękuję Ci za pozytywną opinię ʕʔ Cieszę się, że nawet przy działaniach na mniejszą skalę udało nam się uzyskać dobry efekt :) Pamiętam, żeby odezwać się w lipcu, może będziemy mogli pozyskać jeszcze więcej klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może to są jacyś celebryci, ale czy znasz człowieka z energią, który regularnie wypuszcza na youtube content? Content w języku polskim, który realnie czegoś uczy i pokazuje backend pozycjonowania lub agencji. Ja takich osób na polskim youtube nie znam, a z UK/USA wymieniłem parę person ;)


@SeoGuy: Ktokolwiek w tym głębiej siedzi, to też pewnie już nad tym myślał. Wnioski zazwyczaj podobne, co z traceniem czasu na nagrywanie polskojęzycznych materiałów o