Wpis z mikrobloga

@Mothman-: Też już mnie to irytuje na tyle, że chyba dam sobie spokój z tą gierką. W każdej próbie grania musi być co najmniej jeden cheater. Looz gdyby po rundzie został wyrzucony, ale drużyna przeciwna nigdy się nie kwapi do wyrzucenia takiego gościa. #!$%@? to niemiłosiernie.
@pilencjusz: już od paru dobrych lat swojego doświadczenia z csem doszedłem do wniosku takiego że, albo idziesz na faceit/esea (chociaż esea to nie wiem czy żyje aktualnie) albo możesz iść walnąć głową w ściane, i będzie to przyjemniejsze niż 64 tick serwer z cheaterami i boostowanymi globalami
@Mothman-: to samo w cod - problemy z czitami i desynchronizacją (bo ja typa nie widzę za murkiem, a on mnie widzi, więc ma więcej czasu na reakcję co w efekcie daje tyle, że ginę), ale HUI DODAJEMY NOWE SKÓRKI!!!11
@niggeryjczyk: Cheaterzy zawsze byli i będa. Ale nastawienie kompletnie się zmieniło. Jeżeli cheater jest w mojej drużynie to udaję, że go nie widzę. Niech drużyna przeciwna się wkurza. Zawsze robię ankietę, ale połowa debili (bo inaczej ich nie nazwę) są przeciwko. Chociaż widać gołym okiem, że ziomek jest odpalony.. celuje ciągle w ziemię, a headshoty mu wchodzą,
@pilencjusz: tylko pytanie, po co męczyć się z cheaterami, gdy wchodzisz na faceit, pobierasz anti cheata, i wbijasz sobie po prostu elo, nie musisz nawet płacić, a z czasem poziom tych rozgrywek zacznie robić się sensowny, znam pare osób co tak grają, mają po 8-10 lvle i po prostu skaczą po elo, a rozgrywki są na znacznie wyższym poziomie niż global w MM, i rzadko spotyka się cheaterów
Looz gdyby po rundzie został wyrzucony, ale drużyna przeciwna nigdy się nie kwapi do wyrzucenia takiego gościa.


@pilencjusz: Po co mają wyrzucać, jak nawet bota nie dostaną? A 4 vs 5 to niemal pewna przegrana. Cheater bana i tak nie dostanie, a tak sobie pograją na luzie, bez #!$%@?, bez tracenia czasu.
@Mothman-: a jak proponujesz sie zająć cheaterami?
Jaki masz system który będzie nie do obejścia, i nie będzie karał osoby które nic nie zrobiły (jak np. ccleaner w tle, cheat engine do jakiegos clickera a nie do cs, albo custom configi)?
Który nie będzie blokowany pod windowsem, linuxem i mac-iem
@RedveKoronny: Nie wiem programistą za 15k nie jestem ale Anticheat z ESEA czy Faceita działa. A na Match Makingach możesz odpalić byle gówno jak spinbot i VAC niczego Nie wykryje. Dopiero overwatche po 3 miesiącach zbanują. Sory ale Valve ssie i np Faceit potrafi zrobić to lepiej
@RedveKoronny: Oj tak. Ja już dawno przeniosłem się z MM na faceit. Szkoda ze próg wejścia jest wysoki bo nie mając szeryfa w MM ciężko grać faceity bo po prostu dostaje się srogi łomot :D