Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
kiedyś napisałem post


@DawidiXXX @coyotmeister

Miało być o #chad #rozowepaski i podobne. Będzie może długo, może nie, stwierdziłem że piszę pod wpływem chwili.

Nie ruchałem początkowo w ogóle, straciłem dziewictwo w wieku 19 lat na farcie, potem kompletnie 4 lata straciłem na utratę wyglądu i gadki XD dopiero w wieku 23 lat 'wróciłem do ruchanka', jednak nigdy nie miałem ani wyglądu chada ani ryja, ot podobałem się jakiejś tam grupie #rozowepaski I na tym się skupiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus miałem dobrą bajere, gdyż w półtorej roku ponad 12 kobiet dmuchałem, z czego większość regularnie a przy okazji ons, gdyż było typowo #fwb. Przekonałem się też po przystojnych kumplach że jak masz ryj, albo kozackie ciało, to możesz mieć iq ogórka a i tak cipki się kleją, wynika to z tego, że głupie leci na wszystko co w jakikolwiek sposób zaimponuje, wystarczy czasem rzucić głupią ciekawostką o dupie Marynie a głupi różowy pomyśli jaki jesteś światowy i elokwentny ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc z własnego doświadczenia wiem że większość lasek 8/10 dla typowego wykopka to jest osiągalna dosłownie dla elitarnej grupy ruchaczy, niestety laski tego pokroju myślą że każdy facet dookoła nich jest głupszy od nich, bo człowiek głupi myśli że jest inteligentny, człowiek inteligentny to wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tacy ludzie też nie są głupi, mają nieraz dobre iq, oprócz dobrych genów i potrafią z tego mieć profit.

Teraz przejdę do tego, jak sobie jakoś znaleźć fajne ruchanie, nie mając mordy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bądź ciekawym człowiekiem, rozwijaj się jakkolwiek, dowiaduj się jak działa świat, postaraj się zaimponować, powiem też że wiele lasek 8/10 jest na żywo 5-6/10 bo nawet się malować nie potrafią i wyglądają jak typowe karynisko ze wsi xD a wiele lasek na pierwszy rzut oka 5/10 na żywo się okazuje że jest spokojnie 7.5 / 10 i jest do tego o czym pogadać. Jak szukasz kogoś do relacji typowo ruchable, nie bądź wybredny i daj szanse każdej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak nie ma, zmień coś w sobie, albo chociaż sposób prezencji

  • 3