Wpis z mikrobloga

Jak oceniacie cv pod kątem merytorycznym? Chce to wysłać do paru firm z zapytaniem o staż i nie wiem co by tu jeszcze dodać, czy takie jest ok? Czytałem tu kiedyś, żeby nie pisać poziomu znajomości wybranych technologii, więc wypisałem ogólnie co znam w kolejności że tak powiem znajomości. Oczywiście ten pan na zdjęciu to nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cv #pytanie #praca #pracbaza
f.....f - Jak oceniacie cv pod kątem merytorycznym? Chce to wysłać do paru firm z zap...

źródło: comment_1620057354tBVe4VJkytEc8VShh9jZdX.jpg

Pobierz
  • 15
@77LatBedeNiedojrzaly: to jest szablon domyślny worda, przepraszam że jadę na minimalizmie xD
@as92: a faktycznie, dodam nad kontaktem
@dziecielinapala: faktycznie, ładniej brzmi za wyniki! Co do języków to dodałem zmiankę o podstawowej znajomości, a co do gita to lepiej napisać znajomość gita czy znajomość systemu kontroli wersji git? Co lepiej wygląda?
@dziecielinapala: > no i mam nadzieję, że po tym zespół szkół jest dopisek jakich tylko wyblurowales xD

To znaczy nazwa mojej szkoły średniej to po prostu zs w #!$%@?, ale pod tym dopisałem jakie technikum ukończyłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CXLV: ja tam mam nazwę firmy - stanowisko. Ewentualnie dać stanowisko pod nazwą firmy. Co do info o nagrodzie rektora to nie warto się chwalić? Pytam szczerze, bo gdzieś w innym wątku pisali, że warto się chwalić takimi rzeczami xD
@fozolif: jeżeli to zwykłe stypendium za średnią, to ja bym nie zamieszczał u siebie. Trochę krindżuwa według mnie, lepiej pokazać jakieś projekty diy, jakie robiłeś, albo właśnie pochwalić się co tam ciekawego w pracy dyplomowej napisałeś.