Wpis z mikrobloga

@WHlTE: Politycy sie zachowują gorzej niż sebiksy ze stadionu. Bo sebiksy mówią wprost że chcą Ci zrobić krzywdę jeśli masz jakiś problem. Politycy natomiast udają, że chcą dla Ciebie dobrze, a robią Ci większą szkodę niż #!$%@? od seby. Bo #!$%@? się zagoi po jakimś czasie, a uczucie dymania przez polityków będziesz czuć latami
Przecież ona robi więcej dobrego, merytorycznego i ma więcej w głowie niż mentzen który stroi miny, tiktokuje i xd.


@GrochenMochen:

W zamian rządząca klika chce zapewnić sobie bezkarność. Dlatego ostrzegam: każdy, kto przyłoży dłoń do zawetowania unijnego budżetu niech wie, że mu ręka uschnie


Uschła jej ręka, bo nie jestem na bieżąco?
@WHlTE zachowanie Jachiry nie ma się podobać neuropie, tylko wyborcom. Przecież to jest materiał na umocnienie PiSu xD wy nic nie rozumiecie, dlatego PiS rządzi, pozdrawiam serdecznie
@Pepe9248: @Androo: Ja wiem, że wy ją oceniacie na podstawie filmików sprzed 5-6 lat kiedy robiła głupie miny i wyzywała Kaczyńskiego, teraz już się nieco zmieniła, i nie odwala takich fikołów jak wtedy.

@terwer358: PiSowcy to mniejszość na wykopie, jednak jest grupa takich libków i wolnościowców oraz konserw, które gardzą PISem ale jak opozycja by miała większość to zagłosują za Kaczyńskim, bo boją się LEWACKIEJ IDEOLOGII. Ale racja w/w
Ja wiem, że wy ją oceniacie na podstawie filmików sprzed 5-6 lat kiedy robiła głupie miny i wyzywała Kaczyńskiego, teraz już się nieco zmieniła, i nie odwala takich fikołów jak wtedy.


@GrochenMochen: Serio ty porównujesz rasowego doktora ekonomii, który prowadzi swoje biznesy do babki co jest z wykształcenia aktorką lalkarką a jedynie czym zabłysła to mało śmiesznymi filmikami?
Aż strach pomyśleć kto ją wybrał.
@WHlTE: Na miłość boską, tak bardzo pragnę zapłodnić Klaudię Jachirę. Chcę, by urodziła mi dzieci tymi pięknymi biodrami. Ona jest jak piękny, świetlisty aniołek. Jak bogini, która zeszła na Ziemię, by nas oczyścić, jest tak nadnaturalna. Nie mogę się powstrzymać od rzucenia się na kolana w uwielbieniu, gdy widzę Jej piękną twarz, mimo że jest nad tymi niesamowitymi, kształtnymi piersiami. Pragnę Jej zarówno w sposób zwierzęcy, jak i duchowy. Popełniłbym więcej