Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 906
Andrzej Duda, nasz umiłowany prezydent, w swoim wpisie na twitterze chcąc uczcić pamięć III Powstania Śląskiego, czyli insurekcję, nazywa je rezurekcją (uroczystością wielkanocną)

Jego sekretarz stanu, Błażej Spychalski, chcąc poratować swego pryncypała wkleja screen z sjp.pl że rezurekcja to jest jednak powstanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sjp.pl oczywiście szybko koryguje tę głupotę (pod tym hasłem zostają tylko obrządki wielkanocne), a Duda i jego otoczenie dostarczają kolejnego argumentu dla obrony Żulczyka.

Na koniec, po kilku godzinach intensywnej burzy mózgów setki doradców prezydenta, pojawia się kolejny wpis głowy państwa "tłumaczący" ten pierwszy jakoby rezurekcja miała oznaczać zmartwychwstanie Śląska a nie powstanie.

Kurtyna. Mamy prezydenta na jakiego zasłużyliśmy.

W komentarzach screeny z twittera

#bekazpisu #duda #polityka
Pobierz Jabby - Andrzej Duda, nasz umiłowany prezydent, w swoim wpisie na twitterze chcąc ucz...
źródło: comment_1619969928D5S36nsNHtPQYrVnckGqGZ.jpg
  • 46
I właśnie o to mi chodzi. Zamiast prezydencik się po prostu przyznać, że popełnił błąd (co każdemu może się zdarzyć, nawet Bralczykowi) i w 5 sekund byłoby po sprawie, to będzie razem z całą swoją zgrają robił z ludzi idiotów tylko to nagłaśniając


@PrawdziwyM_89: To jedna z bardziej denerwujących rzeczy w PiSie: absolutnie nigdy nie przyznają się do błędu, nawet jakby to była błahostka tak jak w tym przypadku. Idą w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jabby: znaczy gość napisał, że insurekcja była 'rezurekcją' - nie wiem czy chciał wmówić ludziom, że o to od początku chodziło xD fakt, że trochę zwarzywił, ale powiedział że mają rację. brakowało mi tu takiego uderzenia się w pierś, że przeprasza (jest cuckoldem karakana, mógł napisać 'przepraszam, #!$%@?łem' jak naczelny polski cuckold #pdk )xD wciąż jest to mocna jopa i pojawienie się jej na Twitterze prezydenta to mocna beka xD
@Jabby co za prymitywna mentalność rodem ze społeczeństw trzeciego świata. Tam też przeprosiny = słabość, więc gotowi wszcząć ogólnopolski zamęt, aby tylko nie przeprosić.

Patrzę na pis, widzę jakieś prymitywne plemiono okładające się sztachetami i palące swój dobytek byle nie przyznać się do błędu.

W sumie idealny test na polityka. Popełniłeś gafę i boisz się przeprosić? Wypad i nie wracaj.
@Jabby: Przecież to jest najzwyklejszy w świecie DEBIL. I może lepiej żeby już nikogo nie pociągnęli do sądu za nazwanie go debilem, bo się zaraz okaże, że sąd przyklepie, że to debil i można go tak nazywac.
@Jabby: To pomyłka językowa, która może się przydarzyć dosłownie każdemu i niejednego polityka przez to pogrążyła (np. Petru). Sam myślę, że mógłbym popełnić podobny błąd. Ma to jednak małe przełożenie na rzeczywistość - chciał upamiętnić powstanie, ale nie wyszło.

Dudę trzeba #!$%@?ć za to, że sprzeniewierzył się konstytucji, ustanowił pachołka Przyłębską jako głowę pseudotrybunału i za to należy się Trybunał Stanu, a nie jakieś pomyłki językowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jabby: warto wspomnieć że wydajemy na niego i wszystkich jego przydupasow setki milionów złotych rocznie. Zerknij cię sobie ile wynosi budżet kancelarii prezydenta i ilu ma doradców - społecznych i nie.

Szkoda o nim gadać. Będzie zapomnianym prezydentemz podobnie jak jest nim Komorowski (choć był mniej szkodliwy)