Wpis z mikrobloga

2C-B

Mam kilka pytań do doświadczonych:

- Faktycznie nie ryje tak serotoniny, przez co nie wymaga specjalnej suplementacji i długich przerw?
- Czy peak trwa dłużej niż na MDMA?
(przy emce mam prawie zawsze wrażenie, że jest zbyt krótko)
- Dobrze pamiętam, że może być ciężki bodyload? Chodzi o nudności?
- Czy ma potencjał psychodeliczny, pozwalający na jakiś wgląd w siebie i znaczące rozkminy, czy tylko kolorki?
Dodam, że emka na mnie potrafi działać bardzo psychodelicznie i widzę w niej duży potencjał teraputyczny.
- Czy 2C-B nadaje się bardziej do samotnego tripa w porównaniu z MDMA?
- Jak ze szczękościskami i ze zgrzytaniem zębami? Po emce mam z tym zawsze problem...
- Macie swoje rady, uwagi dotyczące tej substancji?

Wołam @Jakis_Leszek, bo wiem, że ma z tym doświadczenie.

#narkotykizawszespoko #psychodeliki #2cb
  • 30
  • Odpowiedz
  • 1
@PodniebnyMurzyn
Jednak nie ma potrzeby dojadać, co najwyżej podbić balonem od czasu do czasu.
Wygląda na to, że to się długo ładuje po prostu.
Specyficzna substancja i ciężko mi opisać w tej chwili. Faktycznie odczuwalny body load, ale nie ma tragedii. Lekkie podbicie kolorów i lekkie wizuale wymagające trochę skupienia. Osobiście dla mnie mniej "towarzyska" od emki i mniej euforyczna, ale nawet mi to pasuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@mindrape Ogolnie to jak dla mnie jedzenie tabsow, ktore zazwyczaj maja duzo mniej mija sie z celem. Nie wiem jak u Ciebie z paleniem weedu na tripach ale u mnie calkiem niezle podbija fazke na 2cb. Next time przyladuj sobie pol tabsa w klame, a po godzince dopal sie trawa. Udanych lotow, milego wieczoru!
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: @Jakis_Leszek

No i w zasadzie po wszystkim. Biorąc pod uwagę, że długo się ładowało to obiektywny czas działania dosyć krótki. Mimo wszystko nie jest to negatywnie odczuwane, bo nie ma takiego nagłego zejścia i uczucia wyprania z serotoniny jak bywa po emce. Subiektywnie czas działania nie wydawał się za krótki.
Można powiedzieć, że wróciłem do stanu przed zarzuceniem, czyli nadal humor dopisuje( ͡° ͜ʖ ͡°). Może
  • Odpowiedz
@mindrape: ja tam nigdy nosem tego nie brałem nie czułem takiej potrzeby. Dziwne, ze jedna zadziałają tak delikatnie, może jednak tolerka albo u mnie było mocniejsze 2cb, albo jestem bardziej wrażliwy;)

A co tak skromnie z tym n2o?
Każdy kolejny w okolicach peaku zabiera dalej:)

Chyba faktycznie nadaje się bardziej do wszelakich miksów niż solo.


@mindrape: miksy potęgują działanie wielokrotnie, wiec wiesz co robić następnym razem:)

Szkoda, ze się trochę
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek:

Dziwne, ze jedna zadziałają tak delikatnie, może jednak tolerka albo u mnie było mocniejsze 2cb, albo jestem bardziej wrażliwy;)


Podejrzewam, że miały jednak sporo mniej niż było deklarowane. Przykładowo jak sprawdzam w aplikacji knowdrugs to podobne mają 11mg.

A co tak skromnie z tym n2o?


4 naboje zużyłem podczas tripa, a chciałem jednak poczuć też działanie solo, żeby móc ocenić. W dodatku w pewnym momencie naszło trochę ludzi do domu
  • Odpowiedz