Wpis z mikrobloga

2C-B

Mam kilka pytań do doświadczonych:

- Faktycznie nie ryje tak serotoniny, przez co nie wymaga specjalnej suplementacji i długich przerw?
- Czy peak trwa dłużej niż na MDMA?
(przy emce mam prawie zawsze wrażenie, że jest zbyt krótko)
- Dobrze pamiętam, że może być ciężki bodyload? Chodzi o nudności?
- Czy ma potencjał psychodeliczny, pozwalający na jakiś wgląd w siebie i znaczące rozkminy, czy tylko kolorki?
Dodam, że emka na mnie potrafi działać bardzo psychodelicznie i widzę w niej duży potencjał teraputyczny.
- Czy 2C-B nadaje się bardziej do samotnego tripa w porównaniu z MDMA?
- Jak ze szczękościskami i ze zgrzytaniem zębami? Po emce mam z tym zawsze problem...
- Macie swoje rady, uwagi dotyczące tej substancji?

Wołam @Jakis_Leszek, bo wiem, że ma z tym doświadczenie.

#narkotykizawszespoko #psychodeliki #2cb
  • 30
- Faktycznie nie ryje tak serotoniny, przez co nie wymaga specjalnej suplementacji i długich przerw


@mindrape: nie jest jej relaserem jak MDMA, jest agonista. Nie wiem czy to odpowiedz na Twoje pytanie ale działa durzucanie i dzień po tez działa, ale odczuwalnie słabiej:)

Czy peak trwa dłużej niż na MDMA?

(przy emce mam prawie zawsze wrażenie, że jest zbyt krótko)


@mindrape: IMO dłużej przy odpowiedniej dawce. Chociaż przy niskiej dawce
@mindrape: -nie ryje beretu jak mdma
-można brać kilka dni z rzędu (tolerancja jest bardzo niska nawet przy częstym braniu)
-tak peak działa trochę dłużej niż na mdma
-co do bodyloadu osobiście nudności nie miałem i nwm czy występują przy 2cb. Chodzi bardziej o dziwne uczucie w trakcie ładowania. Dla niektórych może być to fajne ale większości raczej się nie podoba.
-jest to chyba najlżejszy psychodelik więc wglądu w siebie zbytnio
dobrze byłoby mieć jeszcze czym to otworzyć. 2cb+n2o= pic rel


@Jakis_Leszek: Powinienem mieć gdzieś syfon do bitej śmietany jak coś, więc luz, ale nie wiem jak z nabojami. W razie czego ile ich potrzebuję?
W razie czego ile ich potrzebuję?


@mindrape: im więcej tym lepiejxD

Potrzebujesz tez balona albo balonów.

Otwierasz nabój syfonem, wpuszczasz powoli all do balona i wdychasz n2o. Zatrzymujesz iles tam czasu w płucach i wypuszczasz to do balona. Po chwili wieczności czynność można powtórzyć (tzn inhalacje) jeśli nie puściłeś przypadkiem balonaxD

Później napełniasz kolejnego i tak mija tripxD
Nie wiedziałem, że wypuszcza się z płuc też do balona... I co później ponownie to wdycham? Ile razy tak z jednego balona?


@mindrape: 2-3x napewno jeśli wszystko dobrze wydmuchasz do balona. Pamiętaj żeby całego balona z 1 naboju wiać na raz. 3/4 wdechu balonem reszta zwykłym powietrzem. Najlepsze ratio, nie wdychaj samego n2o bo się niedotlenisz. Rękawiczki niezbyt, bo Ci all ucieknie:p

W żabkach powinny być balony chyba

Prawdziwa zabawa zaczyna
@Jakis_Leszek: @PodniebnyMurzyn:

Zjadłem ok. godzinę temu i póki co, coś tam się dzieje, ale raczej bardzo powoli się ładuje. Zjadłem wcześniej ekstrakt z imbiru na ewentualne nudności, ibuprom, bo bolała mnie trochę głowa i wciągnąłem 1 balon N2O w ramach treningu. Głowa do końca nie puściła, ale generalnie humor gitówa, nie ma problemów z bodyloadem.

Będę meldował jak będzie coś ciekawego.( ͡° ͜ʖ ͡°)