Wpis z mikrobloga

@L3gion: gość ode mnie z roboty wypisz, wymaluj. Nie ma swojego konta, a "wspólnym" zarządza żona i ona ma kartę bankową, którą daje mu tylko na zakupy i potem sprawdza czy nie kupił sobie czegoś co nie powinien. Jak pozwoli mu w piątek kupić tanią flaszkę to potem cały tydzień się z tego cieszy. Czasem robi jakieś fuszki, żeby wpadło 50 PLN i wtedy dumny opowiada jak żonę na dwie
  • Odpowiedz
Jak pozwoli mu w piątek kupić tanią flaszkę to potem cały tydzień się z tego cieszy. Czasem robi jakieś fuszki, żeby wpadło 50 PLN i wtedy dumny opowiada jak żonę na dwie flaszki wykiwał.


@klcn123: (ʘ_ʘ)
o ja pierdziele, i ludzie tak żyją?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3gion: ja się pytam czy nie ma nic przeciwko żebym kupił bo mamy wspólny hajs, ale zwykle się zgadza, więc co za problem? ¯\_(ツ)_/¯ jak ona czegoś potrzebuje to też się pyta
  • Odpowiedz
@L3gion: Oj właśnie zawsze mnie r---------a jak widzę komentarze ludzi w internecie na różnych portalach (choćby Pepper), gdzie piszą jak to oni nie mogą czegoś kupić, bo żona/dziewczyna dostanie wścieklizny.

Masakra po prostu, że p0lacy to tacy pantoflarze bez godności i siły do postawienia się. Ktoś wrzucił na Peppera promocję na grę za 120 czy 150 złotych, to koleś gadał, że nie może sobie kupić ze względu na żonę. Aż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: Jeszcze lepsi są ci co muszą się pytać o pozwolenie na p--o z kumplami albo otrzymują s--s w ramach nagrody. Ha tfu

@Proxlox1:

Nie wiem czy można tak zerojedynkowo bo u mnie żona wie, że jestem uzależniony od seksu i daje mi czy oobciaga wtedy kiedy powiem, że potrzebuje , ale też uskuteczniamy coś w rodzaju seksu w nagrodę bo mnie to zwyczajnie kręci
  • Odpowiedz