Wpis z mikrobloga

  • 42
@L3gion k---a dla mnie to niepojęte. Moja mnie nawet namawia, żebym brał daną rzecz nawet bez ekonomicznego uzasadnienia. Po prostu kiedy chcę. A jak szkoda mi pieniędzy, to sama mi to kupuje w tajemnicy xD. Z kolei dla przykładu mój znajomy ma zakaz kupowania gier. Czasem się nad nim zlituję i kupię jakiś tytuł za 20zl z komisu, żeby p-----------c z nim przy piwie xD. Przecież to jak życie z matką...
  • Odpowiedz
@Krachu: Najpewniej wynika to z byciem maminsynkiem właśnie. Ale też nie rozumiem jak można na własne życzenie wpakować się do klatki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 27
@Krachu
@L3gion Ja myślę, że ci goście to nie mają trochę wyboru. Ten mają wybór. Albo taka księżniczka albo nikt. No to zamiast samotności wolą być niewolnikami. To w sumie smutne jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@L3gion: p0lki ogólnie są s---------e i doprowadzają do takiej sytuacji, bo tu niby facet ma z nimi wszystko konsultować, a potem płaczą po internetach, że potrzebują prawdziwego mężczyzny, a nie drugiego dziecka.
Z takimi właśnie powinno się krótko.
Ja jakbym miał się pytać żony czy mi coś wolno zrobić albo kupić to w lustro bym nie mógł spojrzeć.

Gardze pantoflarzami jak podludźmi.
2 fajnych kumpli mi tak ich żony zeszmacily,
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: to się wydaje aż odrealnione, nie? A weź poczytaj tutaj wątki (najczęściej baity), gdzie jest jakaś dyskusja o podziale kosztów życia. Pełno głosów, że jak nie chcesz płacić za wszystko, to nie dorosłeś do związku itp.
To skoro na wykopie coś takiego da się przeczytać, gdzie połowa mirków by wsadziła kobiety do obozów, to ile musi być takich podludzi w realnym świecie ()
  • Odpowiedz