Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: c--j nie żarty xD

Za dużo razy widziałem przemianę w pantoflarza/simpa. Jedna rzecz to usprawiedliwiać coś tam decyzją partnera (dla mnie nawet w żartach to jest dosyć p-------e ale ok) ale jeszcze co innego jak przez parę lat obserwujesz że ze spoko kolesia robi się wycofany lebiega który pod wieloma względami jednak faktycznie jest dominowany i w pewnym momencie żarty... No przestają być żartami.

@AntiStrangeQuark: akurat jeżeli
  • Odpowiedz
@TenTypZez: ja się nie denerwuje, po prostu jestem wulgarnym chamem ale dzięki za to że się tym zainteresowałeś.

Z drugiej strony nie wiem po co odpowiadasz jak... No nie odpowiadasz xD
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: No bo co tu odpowiadać, jak sam nic ciekawego nie powiedziałeś. Tak, istnieją z pewnością pantoflarze, tak samo jak i istnieją uległe kobiety, ale najczęściej takie teksty słyszy się w żartobliwym kontekście, nawet częściej w takich zwiazkach, gdzie facet całkowicie dominuje. Za to smutno się patrzy na przegrywów-mizoginów, którzy tak sobie racjonalizują własne życie, bo przecież lepiej być samemu, niż z roszczeniową julką ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@L3gion: Wiesz co to też kwestia zarobków. Facet mógłby mieszkać w obdrapaneych ścianach, bez mebli ale mieć 65" Oled + amplituner + 5.1 + xbox series X , Ps5 , Pcta i Vr.
No jak mieszkasz z kimś to już tak nie wypada :P Pierw chociaż lekki standard trzeba mieć, meble czasem zmienić i dopiero potem kupić rozrywki.
Dlatego póki jestem singlem spełniam zachcianki bo zarabiam 3000zł i mnie nie
  • Odpowiedz
@L3gion: panie, kiedyś byłem na dłuższej delegacji, trafił się czwartek - piątek wolny, w środę o 21 do domu można było jechać na czillu.
Jedne gość dzwonił do żony, że wraca...ona mówiła, że się nie spodziewała...i ten zjeb zawrócił i nie wrócił do domu xDDDD

Brzmi jak bajt, ale nie xD
Żeby kupić sobie buty nie jakieś vty z Deichmanna tylko Adidaski to musiał ją informować xD
  • Odpowiedz
@Niebadzkotem: Jedziesz do Sarki teraz Łodz na miejscu ? zgarnąć Cię ;d?
To jest ekonomiczne :D Zwłaszca jak dostajesz darmowe szafki xD
Nowy Tv > nowa kanapa xD
albo wypas Tv za 6000zł niż kanapa za 3000zł i telewizor za 3000zł xd
I nie czytaj moich wysrywów bo raka dostaniesz powiem O
  • Odpowiedz