Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w wieku 23 kat jest sens zacząć chodzić na #silownia? Zanim zrobię formę to będę miał 27-28 lat, a to już za późno żeby wyrywać 17-20 letnie dziewczyny.

#mikrokoksy #podrywajzwykopem #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608de2515a0849000ad36527
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
  • Odpowiedz
SzklanaLoszka: Mam 22 lata i mam podobny problem. Strasznie mnie kręcą takie małolaty 16-20 letnie, te o łagodnej, słodkiej urodzie. Płodność się z nich aż wylewa. Ale po co ja mam w ogóle dbać o wygląd i tryhardować skoro już się robie dla nich za stary, a co dopiero za 5 lat? Ech, to życie jest bez sensu. Chyba jedyne co mi pozostaje to zarabiać ogromne pieniądze by mieć co rok
  • Odpowiedz
UwielbianaUkochana: OPie...

Zależy w jakim jesteś stanie i ile ćwiczyłeś w przeszłości, ale forma wystarczająca by dostać plusa od różowych to pół roku może dwa lata (to drugie jeśli nie ćwiczyłeś nic za dziecka i większe BMI) zakładając trzymanie michy i jakieś sensowne treningi nooba.

Inna sprawa że bez wbijania testosteronu to d*pa, a nie plus. Będziesz szczupły czy atletyczny, ale po zobaczeniu cię w t-shircie żadna nie rzuci się na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ja zacząłem w wieku 27-28 lat.
Jestem introwertykiem, wiec jakoś nigdy nie zarywałem.
W porównaniu do startu jak mam teraz 32-33 lat to ciaglę zagadują do mnie dziewczyny od małolat do "grażynek", niektóre żaląc ise ich facet to... no ale ja jestem grzeczny, bo mam swoją rodzinę założoną już i czuję się z tym dobrze
  • Odpowiedz