Wpis z mikrobloga

@Steven_Hyde: To jest na gaz CO2, a nie piro :DDDD Czyli najpierw ostro zaliczysz glebę, a dopiero po chwili kamizelka wypełni się gazem.
Co wy ludzie macie z tym kupowaniem chińszczyzny?!
@animal: a co to ma do rzeczy w kontekście tego co napisałem? Twierdziłeś, że sam fakt zastosowania CO2 skreśla opcję. Kiedy pokazałem, że jest powszechnie stosowana twierdzisz, że chińska wersja wypełnia się jak ponton. Na jakiej podstawie? Film z ali pokazuje całkiem szybkie napełnianie, ludzie w komentarzach też pokazują napełnioną i raczej nie narzekają. Cokolwiek na poparcie swoich słów?
@Hiter: tutaj rzeczywiscie ten tyl slabo sie pompuje, ale to jest wersja z dluzszymi plecami zachodzacymi na dupe troche i jakby wyzszym, osobnym kolenierzem. tu jest po prostu duzo do napelnienia. dodatkowo, nalezy pamietac ze gosciu uzywajacy chinczyka pisze ze ma naboj 38g, ci od helite maja 60g. krotka wersja chinczyka bardzo podobna w konstrukcji do tego co pokazal @MisPalkis: od revzilli, pompuje sie normalnie (video ponizej oraz w galerii
@shroon: no to ja trafilem na poczatku swojej przygody motocykowej (2016) tak zajebista przecene w lokalnym sklepie motocyklowym (UK), ze za cene twojej kamizelki z przeceny kupilem kombik turystyczny oxforda z wbudowana membrana i podpinkami ocieplajacymi, dzinsy moto, kurtka mesh oxforda z podpinka z membrany, kondon przeciwdeszczowy oxforda, z 6 protektorow na kolana czy biodra po £1 sztuka (przydaly sie do jeansow). co ciekawe, wszystkie te manele sluza mi po dzis,