Wpis z mikrobloga

@pasio_13: Myślę, że on nie wie, co to jest Norbi ani beka, acz co do tego drugiego to nie jestem pewna, gdyż ja często używam tego słowa. Ostatnio odkrywa internet, dla osoby, która w tym roku kończy 100 lat to duże odkrycie.
  • Odpowiedz
@fiziaa: Kurde niezly wariacik to musi byc, nie wiem czy wykop nie bedzie za ciezkim miejscem dla niego bo przyjdzie jeszcze stu takich debili jak ja i zacznie wypytywac o kupe i siku
  • Odpowiedz
@pasio_13: "I tak niedługo umrę córuś, więc jak mówisz, że to, co w Internecie jest wieczne i nikt nie może tego usunąć, to może bym coś młodzieży opowiedział o dawnych czasach." Liczę jednak, że będzie jakaś kultura, bo to jednak osoba starsza, i do tego bardzo szanowana.
  • Odpowiedz
Czyli jeśli ktoś dożył sędziwego wieku i żył w nieciekawych czasach (członek pokolenia Kolumbów - prawie jak Liga Sprawiedliwości) to jest to od razu dobry materiał na AMA? Wątpię.

To już do rozsądzenia przez OPkę, ona zna właściciela dokumentu. Natomiast jak czytam, że to „wielki człowiek” to z rezerwą podchodzę do tego, że to będzie ciekawe...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@fiziaa: zrób już lepiej na amawce na FB niż dla upośledzonych wykopków. Niech dziadek żyje w niewiedzy że są tacy debile na świecie
  • Odpowiedz