Wpis z mikrobloga

eeeh te przegrywy co nie wytrzymują presji, chłop usuwa wpis w którym pisał że ma opory przed zagadniam do różowych bo nie potrafi przezwyciężyć starchu a ja już przygotowałem piękną odpowiedź zgodną z prawdą zresztą, a brzmiała ona tak

@Kaloryfe: rozwiązanie tej arcytrudnej zagadki to:

! Nie zagadywać, masz wątpliwości więc jesteś z góry skazany na porażkę, nie dlatego że masz wątpliwości tylko dlatego że są one uzasadnione twoim wyglądem. Nie, nie chodzi o złą fryzurę czy trądzik czy jakieś inne głupoty które da się ogarnąć w 5 minut, chodzi o genetykę. Zostałeś przez genetykę skazany prawomocnym wyrokiem na dożywotnie incelstwo. Gdybyś wyglądał jak chad to lochy same by do ciebie spermiły i nie musiałbyś robić nic. Co możesz zrobić? najlepiej sie tego trzymać ale możesz też zostać betabankomatem dla jakiejś rozjechanej qtazami chadów p0lki z bombelkiem co nie jest najszczęśliwszym pomysłem.


#przegryw #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
  • 24
milionerów się pyta o to jak się dorobić albo ludzi sukcesu a nie mietka żula co kapsle zbiera


@paczelok: I taka Kulczykowa co odziedziczyła 4 mld powie ci że trzeba wcześnie wstawać.

To tego samego typu bełkot co pytanie przystojniaków co trza robić żeby mieć powodzenie.