Wpis z mikrobloga

eeeh te przegrywy co nie wytrzymują presji, chłop usuwa wpis w którym pisał że ma opory przed zagadniam do różowych bo nie potrafi przezwyciężyć starchu a ja już przygotowałem piękną odpowiedź zgodną z prawdą zresztą, a brzmiała ona tak

@Kaloryfe: rozwiązanie tej arcytrudnej zagadki to:

! Nie zagadywać, masz wątpliwości więc jesteś z góry skazany na porażkę, nie dlatego że masz wątpliwości tylko dlatego że są one uzasadnione twoim wyglądem. Nie, nie chodzi o złą fryzurę czy trądzik czy jakieś inne głupoty które da się ogarnąć w 5 minut, chodzi o genetykę. Zostałeś przez genetykę skazany prawomocnym wyrokiem na dożywotnie incelstwo. Gdybyś wyglądał jak chad to lochy same by do ciebie spermiły i nie musiałbyś robić nic. Co możesz zrobić? najlepiej sie tego trzymać ale możesz też zostać betabankomatem dla jakiejś rozjechanej qtazami chadów p0lki z bombelkiem co nie jest najszczęśliwszym pomysłem.


#przegryw #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
  • 24
@paczelok: nie zablokował tylko usunął wpis, nie jestem niemiły, wręcz wyświadczam mu przysługę. Chyba lepiej jak to usłyszy ode mnie we w miarę akceptowalnej wersji niż od p0lek które zjadą go jak ostatniego śmiecia i zostawią samemu sobie z rozkminami dlaczego tak poszlo przecież oskarek z tej samej klasy ma inną julkę co weekend ¯\_(ツ)_/¯
zastanawia mnie co tacy ludzie jak ty mają pisząc takie idiotyzmy? frajde #!$%@?ąc komuś już i nie za wysoką pewność siebie?


@hayawari: mam trochę więcej lat od ciebie dzieciaczku i podejrzewam że trochę lepiej znam od ciebie życie bo niby gdzie go miałeś się nauczyć? w metinie?

Ja patrzę na to z trochę szerszej perspektywy i wiem że to musi być czymś spowodowane bo chady nie mają problemów z pewnością siebie.
@PogryzionyPrzezPokemony: zmiana stylu życia, diety, poprawienie siebie itd,
jak się tego nie robi i pozostaje na gadaniu albo myśleniu to żyjesz w bańce informacyjnej i wydaje ci się że już musi tak być,
stąd te głupie komentarze czasami wystarczy pobiegać i potem człowiek nic nie robi dalej ze sobą i tylko narzeka

venting w psychologii jest dokładnie o tym i przodują w tym mega toksyczni ludzie
@PogryzionyPrzezPokemony: strasznie generalizujesz i jesteś mega pesymistyczny, wg mnie nie nadajesz się na doradcę za bardzo

milionerów się pyta o to jak się dorobić albo ludzi sukcesu a nie mietka żula co kapsle zbiera

i taki twój przykład też jest, sam marudzisz i piszesz dołujące komentarze a potem jesteś zdziwiony że ktoś nie chce słuchać twoich rad
@paczelok: jeżeli widzę dla kogoś szanse to mu to powiem otwarcie bo to niczego nie zmieni, nawet gdybym go zmieszał z błotem to i tak osiągnąłby swój cel, natomiast nie zamierzam koloryzować żeby ktoś się lepiej poczuł ale tylko przez chwilę bo później czeka go rozczarowanie, znacznie większe niż gdyby ktoś go nie utwierdzał w przekonaniu że tak nie będzie, własnie dlatego że będzie nieoczekiwane, poczuje się zwyczajnie oszukany i będzie
@PogryzionyPrzezPokemony: nie wiesz jak koleś wygląda a już wyrokujesz. To może na sobie powiem, bo kuhwa kiedyś wyglądałem mocno przeciętnie a nawet źle i nie miałem powodzenia u lasek za to teraz po dużym poprawieniu swojego wygladu nie mam problemu z kobietami
nie mam problemu z kobietami


@Lares93: z używkami po chadzie czy oskarku czy z tymi niebezpiecznie zbliżającymi się do ściany i końca karuzeli qtang?

To nie jest żadne osiągnięcie nawet gdybym zakładał że nie jesteś bajkopisarzem, sam bym mógł napisać że robiłem 200 typiar tak o i to tylko dlatego że niektóre osrywałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kwestia odpowiednio poprowadzonego konta (oczywiście teraz nie mogę tego napisać
Poza tym wali mnie twoje zdanie, bo równie dobrze ty możesz być spie%dolonym gównem życiowym i próbujesz innych moggować, bo tobie nie wyszło.


@Lares93: A czy ja temu gdziekolwiek zaprzeczyłem, nie zarabiam milionów rocznie, nie mam mieszkania na strzeżonym deweloperskim które kupił mi tatuś, nie mam nawet najnowszego modelu ferrari które dostał oskarek w prezencie za zdanie matury w jej podstawowym zakresie ¯\(ツ)_/¯ owszem w oczach loch jestem nikim tak