Wpis z mikrobloga

Wie ktoś dlaczego nigdy nie był poruszany pomysł gry Rakowa na stadionie Włókniarza? Może dla jednych jak i drugich kibiców obu klubów głoszę teraz herezje ale z punktu widzenia miasta to chyba byłby najbardziej sensowny ekonomicznie ruch aby dostosować Arenę do gry w Ekstraklasie.
#czestochowa #rakow #pilkanozna
Maib - Wie ktoś dlaczego nigdy nie był poruszany pomysł gry Rakowa na stadionie Włókn...

źródło: comment_1619798081OBU57azh2yr6I1SO7D7rrp.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maib: Chyba było coś o tym, ale trzeba by przebudować tor, żeby murawa się zmieściła, co by wpłynęło zapewne negatywnie na widowisko żużlowe, no i oczywiście kibole rakowa to trepy i by pewnie przychodzili się n---------ć z kibicami włókniarza na mecze, pamiętam jak miałem chyba z 13 lat i szedłem na mecz włókniarza i jakaś grupka typów 20+ z szalikami rakowa chciała mi n-----ć tylko za to że miałem szalik
  • Odpowiedz
@Maib: Legenda głosi że stadion CKMu został w 2005 roku przebudowany specjalnie w taki sposób, żeby nie zmieściło się w środku boisko piłkarskie
  • Odpowiedz
Wie ktoś dlaczego nigdy nie był poruszany pomysł gry Rakowa na stadionie Włókniarza?


@Maib: był taki pomysł. Przy przebudowie toru/stadionu miasto chciało tam zrobić boisko na murawie, tak by każdy był zadowolony - miano dokładać murawę w narożnikach na czas meczy piłkarskich. Pomysł szybko upadł, bo poza miastem nikt tego nie chciał, a najbardziej nie chcieli tego kibice Rakowa, którzy mocno protestowali w temacie (notabene cały czas ganiają tych żużlowych
  • Odpowiedz